Will Smith Şarkı da Söylermiş!

En sevdiğim sanatçılar listesinde üst sıralarda yer alan Will Smith’in yakın zamanda hiç bilmediğim bir özelliğine rastladım. Buna vesile olan Power Fm’di. 20. yaş günü sebebiyle bir etkinlik düzenlemişti. Bu etkinlik kapsamında Power FM twitterda #20yılınyıldızı hashtagı ile son 20 yıla damgasını vuran şarkılardan bir tanesini seçmemizi istiyordu. Listeye girdiğimde bir de ne göreyim. Listedeki onlarca şarkının arasında bir de Will Smith – Gettin’ Jiggy Wit It yazıyordu. “Aman Allah’ım!” dedim. “40 yıllık Will Smith hayranıyım adamın bir tane şarkısını bile dinlemedim!” diye iç geçirdim. Will Smith sinema sektörüne girmeden önce şarkıcıymış. Şarkılarını dinlemeden önce bir düşündüm de birkaç filminde birkaç rap söylediğini hatırlayabildim.

Bu düşüncelerle boğuşurken hemen Youtube’a girdim ve arama kutusuna “will smith” yazdım. Zaten film sahnelerinden hemen önce bütün klipleri çıktı ortaya. Hepsine birer Will Smith filmi muamelesi yaparak baştan sonra zevkle izledim. Siz de izlemek isterseniz Will Smith’in Youtube’daki WillSmithVEVO kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Bu da Youtube’un Will Smith için oluşturduğu karışık oynatma listesi. Will Smith, o zaman hangi giyim şekli popülerse hepsini denemiş sanırım. Ama Miami klibi bi’ harika ya.

Will Smith Şarkı da Söylermiş!
Oy ver

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: