Takipçi ve hayran sayısı artırma

Facebookta hayran arttırmak, twitterda izleyici arttırmak, twitterda follower arttırmak, facebookta sayfa beğendirmek, bedava web site hiti.
R10 forum sitesinde, zibidi kullanıcı adlı arkadaşımızın yazmış olduğu yazıyı inceledim ve kullanmaya başladım, gerçekten işe yarıyor. Fakat bu yazımda sizlere sistemi daha detaylı bir şekilde anlatacağım.

Twiends sosyal ağ reklamcılığında önemli bir rol oynayan hayran, follower sayınızı arttırmanın en etkili yoludur. Twiendse kayıt olduğunuzda bir twitter, bir facebook ve bir website adresi tanımlıyorsunuz. Burada amaç diğer üyelerin facebook sayfalarını beğenerek, twitter da onları takip ederek veya websitelerini ziyaret ederek kredi kazanmak. Bu kredileri sizlerde onlar gibi facebook sayfalarınıza hayran çekmek, twitter da follower sayınızı arttırmak veya websitenize hit kazandırmak için harcayabilirsiniz.

Sistem ingilizcedr. Orta düzeyde bir ingilizce bilgisi gereklidir. Unutmayın ki izleyicileriniz çoğu yabancı ülkelerden olacaktır. Fakat bunu “Edit” ayarından sadece Türkiye olarak seçebilirsiniz.

İlk önce sisteme BURAYA tıklayarak üye oluyoruz. ( Bu da twiends benzeri bir site aynı şeyler bunun içinde geçerli isterseniz BURADAN da üye olabilirsiniz.

Daha sonra Twitter, Facebook gibi sekmelerden twitter ve facebook sayfamızın adreslerimizi giriyoruz. ( Diğer seçenekler olan youtube ve website için aynı şekilde bilgierinizi girebilirsiniz. )

Uygulama için erişim izni isterse kabul edin. Daha sonra twitter sekmesine tıklayın ve kullanıcıların altında bulunan twiend butonlarına basın ve onları izleyin. Aynı şekilde onlarda bu yöntemle sizi izlemeye alacaklardır.

Kendi twitter hesabınızda follow yapınca kaba duruyor. Ne bileyim benim hoşuma gitmedi. Bende yan twitter hesabı açtım ama sistem kabul etmedi “Account Age”den yeni açtığım için. Bence en iyisi Facebook fake profil kullanmak. Yukarıdaki resimde Serap Tekin yazıyor.  O profilden sayfaları beğeniyorum. Yavaş oluyor ama daha iyi. Twitter’dan takip etsem sonra onları “Unfollow” yapmak için yine uğraşıyorum. En iyisi facebook bana göre.

Sistemde anlamadığınız yerler olursa yorum bölümünden bildirin ben yardımcı olurum, beni beğenmediyseniz BlogKaan da yardımcı olabilir.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Aradığınız Alan Adı Kime Ait?

Hayalinizdeki web sitesini oluşturmak için izlemeniz gereken ilk adım bir alan adı seçmek ve daha…

3 hafta önce

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020) Film İncelemesi

Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas'ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir.…

1 ay önce

Terminatör: Kara Kader (2019) Film İncelemesi

Dani Ramos (Natalia Reyes) gelecekten gelen bir terminatör tarafından takip edilmektedir. Bir tarafta sıradan bir…

2 ay önce

Aylık Araç Kiralamanın Püf Noktaları

Araç kiralama yapmak isteyen kişiler gerekli olan prosedürlerden haberdar olmalıdır. Çünkü her şoför araç kiralayamamaktadır.…

2 ay önce

Dying Light (2015) Oyun İncelemesi

Dying Light, 2015 yılında Techland tarafından piyasaya sürülmüş birinci şahıs açılı bir zombi oyunudur. Dying…

2 ay önce

3 Maddede Akıllı Ev Kontrolü

Akıllı ev teknolojisi yaklaşık olarak 10 yıldır teknolojinin gündeminde olmasına rağmen, mobil ağının hızlanması ve…

3 ay önce