Okul bitti, şimdi oyun zamanı

Bu yazıyı yazmak için okulun bitmesini bekliyordum ama biraz geç oldu herhalde. Seçmeli dersleri bugün seçtim ve benim için okul bitmiş durumda. 1 aylık tatilim var. Ağustosta dershane başlıyor. 1 ay içinde ne yapabilirsem kar. Sıcak da iyice bastırdı.

Okul zamanı bisikletimi alıp uzaklara gitmekti hayalim. Onu da yavaş yavaş gerçekleştirmeye başladım. Olduğum yerlerden uzaklara gitmek beni rahatlatıyor mu desem, ne desem bilemem 🙂 Burada ana düşünce gitmek galiba. Gündüz dışardayım, gece buradayım 🙂 Artık yaz tatillerimiz böyle. Sanki böyle bir boşluğun içindeyim gibi ama sabah uyanınca bu düşüncelerimin hepsinde kurtuluyor. Yeni doğan Güneş’i görünce iyice bir yaşama sevinci doğuyor içimde.


Artık tatile girdim. 1. Dönem 69.70’den teşekkürü kaçırmıştım. Hocalardan o kadar sözlü istemiştim. Verenler oldu ama yetmedi işte. Kendime dedim “2. Dönem az daha sık dişini de şu hocalara muhtaç olma”. Gerçekten muhtaç olmak çok kötü birşey benden size tavsiyedir bu.

2. Dönem geldi, sözlüler konu anlatmalar ödev almalar dönem ödevi felan, iyice de bir sınavlara da çalıştım. Notlar gelmeye başladı, arada 2-3 tane de olsa diğerleri onları nötrlüyordu. Sözlüler girilmeden önce 3lerim vardı ve sözlüler girilmeye bir başladı. bütün 3’ler 4 oldu. Bi’ felsefe 3’tü o direk 5 oldu 🙂 Dönem ödevinden olsa gerek. Yarım gün de devamsızlığım vardı. Okulun bitimine 14 gün kala okula hiç uğramadım. Rahat ettim işte, kimseden not istemek kimseye yalvarmak yok. Adam gibi teşekkürümü de onur belge mi de aldım 78.20 ile okul bitti.

Yazın, gündüz dışardayım, gece içerdeyim. GamerFirst bir oyun satın almış, indirip oynayayım dedim. Oyunun yapımcıları aynı zamanda Gta’nın yapımcıları olduğundan oyunun senaryosu bayağı geniş, oyun hakkında şu yazımda biraz bahsetmiştim. Beni takip etmeye devam ederseniz. Yakında bir youtube kanalıma bir video yükleyeceğim, o videoyu izleyebilirsiniz.

Rate this post
Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Parmaklarda Tek Taş Yüzük Işıltısı

Sevdiklerinizle beraber sürdürmek istediğiniz hayata köprü görevi gören pırlanta tek taş yüzük, o özel anı gelecekte de aynı…

1 ay önce

Teflon Kaplama

Kaplamalar ürünlerin daha dayanıklı ve çeşitli dezavantajlarını ortadan kaldırmak için tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir.…

2 ay önce

Zoom’da Sesi Kapatma veya Açma

Bu yazıda bir bilgisayarda, telefonda veya tablette bir Zoom toplantısında kendi sesinizi nasıl kapatacağınızı veya…

3 ay önce

Pres Makinesi

Günümüzde artık seri üretime geçildiğinden dolayı insan gücü yetersiz gelmekte ve her sektör farklı makinelerden…

3 ay önce

Yeni Google Chrome Yerleşik RSS Beslemesi ile Geliyor

Android için Chrome artık yerleşik bir RSS beslemesine sahip. Google, yerel RSS işlevselliğini tanıtan web…

3 ay önce

Pharmaton Nedir?

Fransa'da kurulan ilaç firması olan Sanofi'de yaptığı işlere devam eden Pharmaton, günlük vitamin ve mineral desteği…

4 ay önce