Minecraft 1.8 versiyonu için TooMany items modu

Evet Minecraft’ın 1.8 sürümü çıktı ve hemen ardından o versiyon için TooMany items moduda çıkmış bulunmakta. Diğer modlarda yoldadır 🙂 Çıktıkça blogdan paylaşmaya devam edeceğim blogumu takipte kalın. Şimdi anlatmaya başlayalım. Bunu ilk defa yapmayanlar direkt olarak aşağıdaki indirme butonuna basabilirler 🙂 Tamam anlatmaya başlıyorum.

Öncelikle Win7, Vista, XP fark etmez Çalıştır‘a %appdata% yazın ve oradaki .minecraft klasörünün içine girin orada bir tane bin dosyası olacak ona girin ve onun içinde de bir tane minecraft dosyası olacak onu Birlikte Aç‘a tıklayarak Winrar ile açın. Tamam işin zor kısmı bitti 🙂 Açtığınızın içinde META-INF klasörü varsa silin yoksa bunu dikkate almayın ve diğer adıma geçin. Diğer adım: İndirdiğiniz .rarın içindekileri ne var ne yok hepsini alın içine sürükleyin. Herşeyi kapatın ve oyuna girin, keyifli oyunlar.

İndir
Minecraft 1.8 versiyonu için TooMany items modu
Rate this post
Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Parmaklarda Tek Taş Yüzük Işıltısı

Sevdiklerinizle beraber sürdürmek istediğiniz hayata köprü görevi gören pırlanta tek taş yüzük, o özel anı gelecekte de aynı…

1 ay önce

Teflon Kaplama

Kaplamalar ürünlerin daha dayanıklı ve çeşitli dezavantajlarını ortadan kaldırmak için tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir.…

2 ay önce

Zoom’da Sesi Kapatma veya Açma

Bu yazıda bir bilgisayarda, telefonda veya tablette bir Zoom toplantısında kendi sesinizi nasıl kapatacağınızı veya…

3 ay önce

Pres Makinesi

Günümüzde artık seri üretime geçildiğinden dolayı insan gücü yetersiz gelmekte ve her sektör farklı makinelerden…

3 ay önce

Yeni Google Chrome Yerleşik RSS Beslemesi ile Geliyor

Android için Chrome artık yerleşik bir RSS beslemesine sahip. Google, yerel RSS işlevselliğini tanıtan web…

4 ay önce

Pharmaton Nedir?

Fransa'da kurulan ilaç firması olan Sanofi'de yaptığı işlere devam eden Pharmaton, günlük vitamin ve mineral desteği…

4 ay önce