Empire Avenue – Website hisse senedi piyasası simülasyonu

Haberlerden okuduğuma göre alanında ilk ve tek olan Empire Avenue kullanıcılarına güzel bir ortam hazırlamış. Grafikler, kullanıcı arayüzü ve en önemlisi ortam. İnsanlar yabancı olsalar bile gülerek konuşmaları insanın içini ısıtıyor.

Ne işe yarar

Sistemin dili İngilizce olduğu için biraz haberlerden biraz da sitede gezinerek ne olduğunu anladım. Yani şu: Siteye kaydoluyorsunuz. Websitenize ortak yapacak kişiler bulabiliyorsunuz. Bunu da sistemin kendi para birimi ile yapıyorsunuz. Paypal ile sistemdeki paradan satın alabiliyorsunuz.

Empire Avenue’ye Kaydol


Sitenin altında basit bir sohbet çubuğu var. Buradan chat grubu oluşturup insanları grubunuza davet edip sohbet edebiliyorsunuz.

Sistem de sitenizle ilgili duyuruları paylaşmanız da mümkün. İsterseniz sitenize reklam alabilir veya sitenizin reklamını vermek için insanlarla iletişim kurabilirsiniz.

Anladığım kadarıyla kişi bilgilerinizi girdikçe ve sosyal ağlarla bağlanlantılarınızı yaptıkça sistemin para birimi olan e’niz artıyor 🙂 Şimdilik bu kadar. Gelişme olursa buradan bildiririm. Son olarak siteye buradan kaydolabilirsiniz.

Empire Avenue’ye Kaydol


Hadi size kolay gelsin 🙂 Saygılarımla.

Gelişme olursa buradan bildiririm demiştim. Sitede bir tartışma oluşturdum ve şöyle bir cevap geldi.

Arkadaşlar, ne güzel bir sistem, ne güzel bir ortam 😀 Türkleri de buldum burada hemen sorayım. Biri bu sistemin tam olarak ne işe yaradığını anlatabilir mi ? Az çok anladım da şu yukardaki rakamlarnedir mesela ?

Cevap: Bu bir hisse oyunu, oyun dendigine bakma buyuk sirketler bile katiliyor cunku: inanilmaz bir reklam ve cevre yapma potansiyelin var.

Oyunda para birimi eave (e) dir. sol bastaki senin o anlik paran, ortki senin hissenin degeri. Ne kadar cok baskalari hisselerini alirsa okadar degerin artar , eger satarlarsa degerin azalir. chat bolumunden insanlarla pazarlik yapip birbirinzden hisse alabilirsin.

Rate this post
Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Düğün Elbisesi

Günümüz tasarımı yapılan düğün elbisesi modelleri göz alıcı görsellikle desteklenmektedir. Burada düğün elbiselerinin kendi tarzınızı…

3 gün önce

Eşofman Takımı Modellerinde Göz Alıcı Modeller

Eşofman takımı hemen hemen her kişinin mutlaka bir kaç takımı olduğu bir giysi türüdür. Eşofman takımı hem…

6 gün önce

Evren Sungur Sanat Eserleri Nerede Bulunur?

Evren Sungur hem sanat alanında gelişmiş olan hem de kendini son zamanlarda oldukça fazla gösteren…

1 hafta önce

WordPress Sayfaları ve Gönderiler Arasındaki Fark Nedir?

Bir WordPress sitesini ilk kez başlatmak çok zor görünebilir. Örneğin, WordPress'e yeni başlayanların çoğu, bir…

2 hafta önce

RaceRoom Racing Experience Dereceli Şampiyonalar Başlıyor

Eski adıyla SinBin Studioları tarafından geliştirilen RaceRoom Racing Experience yarış simülasyonu büyük bir güncellemeye daha…

3 hafta önce

Traktör Kuyruk Mili İle Çalışan Su Pompası Fiyatları

Kendisine has çalışma stili ile birlikte ortalama 40 metre  gelinlikten emiş yeteneğine sahip olan traktör…

1 ay önce