Merle 3.Sezonda geri dönüyor!

Image Expo’da bu ayın başlarında, The Walking Dead (Yürüyen Ölüler) dizisinin yapımcısı ve yaratıcısı Robert Kirkman’ın “Merle tekrar ortaya çıkacak.” açıklaması yer aldı.

Dizinin fanlarının bildiği gibi sezon finalinin yaklaştığı şu günlerde sezonun nasıl bir sonla biteceği merak konusu. Bu konuda kayıp kahramanımız Daryl’in abisi Merle Dixon önemli bir kilit noktasını oluşturacak gibi görünüyor. Onu en son gördüğümüzde zombilerin elinden kurtulmak için bir elini kesmiş ve çalıntı bir minivanla kaçtığı düşünülmüştü. Rick, Glenn, T-Dog ve Daryl onu aramak için Atlanta’ya gelmiş ama bulamamışlardı. Bu bölümden sonra da bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Bu belirsizlik yapılan resmi açıklama ile sona eriyor gibi görünüyor: Merle 3. Sezonda geri dönüyor! Lollipop Chainsaw’ın paneli WonderCon’da Rooker 3. sezonda yer alacağını söylerken detay vermedi. Fakat bu rolü için yirmi kilo verdiğini ekledi.

Bu sırrı çözmek için sezon finalini beklemek ve orada ip uçları aramak zorundayız belki ama 3. sezonun bu “psikopat” kardeşin katılımıyla çok daha çarpıcı geçeceği kesin. 16 bölüm olarak planlanan 3. sezonun çekimlerine Mayıs ayında başlanacak.

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

7 Cevaplar

 1. kralizasyon dedi ki:

  Yuh! Tee mayıstamı başlayacak çekimler! 🙁 Yurtdışında sezon araları neden bu kadar uzun oluyor ya!?

  13. bölüm ne zaman yayınlanacak bu arada?

 2. Furkan ÖZDEN dedi ki:

  Pazartesi sabah 04:00 (GMT+2).

 3. HobiCoffee dedi ki:

  Aaa.. ölmemiş yani. hadi bakalım, neler olacak 🙂

 4. Anonymous dedi ki:

  Bu böyle olmaz çekimler mayısta başlayacaksa real time olarak mı yayınlanacak ???

 5. Furkan ÖZDEN dedi ki:

  Amerikayla aynı anda yayınlanmıyor. FX var o da 1 hafta sonra yayınlıyor. 1 hafta geriden geliyor yani. FX de zaten uydudan yayın yapmıyor. Yani biz yine torrentten izlemeye devam 🙂

 6. Anonymous dedi ki:

  Net yayın tarihi ne olacak o zaman anca Eylül falan? 6 ay sonra anca yayınlanır. 🙂 aynen torrentten devam 😉

 7. Furkan ÖZDEN dedi ki:

  6 ay öncesinden net yayın tarihi olur mu hiç 😀 Dediğin gibi torrentten devam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...