sencebence.com – Kalabalıkların gücü adına!

Artık millet dışarı çıkıp da alışveriş yapmamaya başladı. En katı örneğinden ben. Merkeze 15 dakika mesafede bir tepede oturuyorum. Diyelim ki wireless lazım oldu. Taa merkeze inip almaktansa hemen online alışveriş sitelerinden birindeki hesabıma girer oradan alırım hem ucuz hem güvenli.

İşte alışverişin bu hâle geldiği şu zamanlarda girişimden girişime koşan kişilerin projelerinde sosyal medyaya yer vermemeleri kaçınılmaz oldu.

Size anlatacağım güzel bir proje var sencebence.com. Sencebence.com, kalabalıkların önde gelen markalara seslerini duyurabildikleri ve fikirleri için ödüllendirildikleri bir “ortak akıl” platformudur. Bu platformda markalar kendi kullanıcı kitlesini belirleyebilecek. Kullanıcılara isterse anket sunacak isterse kampanya duyurabilecek. Üstelik bu site sayesinde bir markanın elçisi olabiliyorsunuz. Elçi terimini siteyi kullanmaya başladıkça anlarsınız. Böylece markalar kullanıcıları ile yakın bir temas kuracak ve kullanıcıların ürünler hakkındaki yorumlarını öğrenebilecekler.

İşin eğlenceli tarafı ise sitede size görevler veriliyor. Bunları yerine getirmeniz dahilinde belirli puanlar alıyorsunuz. Bu puanlar çoğaldıkça seviyeniz artıyor ve sitede bulunan ender üyelerden biri oluyorsunuz. Kampanyalardan yararlanma şansınız da artıyor.Ayrıca üyeler markalara seslerini duyurabiliyor. Projeleriyle “benim de fikrim var” diyebilir ve bunları yaparken puan, ödül ve madalya kazanıyor. Aynı zamanda markalar için yerine getirdiği görevler ile özgeçmişini parlatarak kariyer fırsatları yakalayabiliyorlar.

Siteye kayıt şu an için sadece Facebook üzerinden gerçekleşiyor. Şunu vurgulamak isterim ki uygulama sadece bilgilerinizi alıyor, duvarınızda sizden izinsiz paylaşım yapmıyor.

Son olarak; Siteye benim davetiyemle kayıt olursanız çok sevinirim. Kayıt olmak için aşağıdaki linki kullanınız.

sencebence.com’a Kaydol!

Kalın sağlıcakla, kendinize iyi bakın. Sitede keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: haber

Son Gönderiler

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020) Film İncelemesi

Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas'ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir.…

4 gün önce

Terminatör: Kara Kader (2019) Film İncelemesi

Dani Ramos (Natalia Reyes) gelecekten gelen bir terminatör tarafından takip edilmektedir. Bir tarafta sıradan bir…

2 hafta önce

Aylık Araç Kiralamanın Püf Noktaları

Araç kiralama yapmak isteyen kişiler gerekli olan prosedürlerden haberdar olmalıdır. Çünkü her şoför araç kiralayamamaktadır.…

3 hafta önce

Dying Light (2015) Oyun İncelemesi

Dying Light, 2015 yılında Techland tarafından piyasaya sürülmüş birinci şahıs açılı bir zombi oyunudur. Dying…

4 hafta önce

3 Maddede Akıllı Ev Kontrolü

Akıllı ev teknolojisi yaklaşık olarak 10 yıldır teknolojinin gündeminde olmasına rağmen, mobil ağının hızlanması ve…

1 ay önce

Google Chrome için Karanlık Mod Nasıl Etkinleştirilir?

Google Chrome, masaüstü ve mobil cihazlar için karanlık bir moda sahiptir. Ancak etkinleştirmek beklediğiniz kadar…

1 ay önce