sencebence.com – Kalabalıkların gücü adına!

Artık millet dışarı çıkıp da alışveriş yapmamaya başladı. En katı örneğinden ben. Merkeze 15 dakika mesafede bir tepede oturuyorum. Diyelim ki wireless lazım oldu. Taa merkeze inip almaktansa hemen online alışveriş sitelerinden birindeki hesabıma girer oradan alırım hem ucuz hem güvenli.

İşte alışverişin bu hâle geldiği şu zamanlarda girişimden girişime koşan kişilerin projelerinde sosyal medyaya yer vermemeleri kaçınılmaz oldu.

Size anlatacağım güzel bir proje var sencebence.com. Sencebence.com, kalabalıkların önde gelen markalara seslerini duyurabildikleri ve fikirleri için ödüllendirildikleri bir “ortak akıl” platformudur. Bu platformda markalar kendi kullanıcı kitlesini belirleyebilecek. Kullanıcılara isterse anket sunacak isterse kampanya duyurabilecek. Üstelik bu site sayesinde bir markanın elçisi olabiliyorsunuz. Elçi terimini siteyi kullanmaya başladıkça anlarsınız. Böylece markalar kullanıcıları ile yakın bir temas kuracak ve kullanıcıların ürünler hakkındaki yorumlarını öğrenebilecekler.

İşin eğlenceli tarafı ise sitede size görevler veriliyor. Bunları yerine getirmeniz dahilinde belirli puanlar alıyorsunuz. Bu puanlar çoğaldıkça seviyeniz artıyor ve sitede bulunan ender üyelerden biri oluyorsunuz. Kampanyalardan yararlanma şansınız da artıyor.Ayrıca üyeler markalara seslerini duyurabiliyor. Projeleriyle “benim de fikrim var” diyebilir ve bunları yaparken puan, ödül ve madalya kazanıyor. Aynı zamanda markalar için yerine getirdiği görevler ile özgeçmişini parlatarak kariyer fırsatları yakalayabiliyorlar.

Siteye kayıt şu an için sadece Facebook üzerinden gerçekleşiyor. Şunu vurgulamak isterim ki uygulama sadece bilgilerinizi alıyor, duvarınızda sizden izinsiz paylaşım yapmıyor.

Son olarak; Siteye benim davetiyemle kayıt olursanız çok sevinirim. Kayıt olmak için aşağıdaki linki kullanınız.

sencebence.com’a Kaydol!

Kalın sağlıcakla, kendinize iyi bakın. Sitede keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: haber

Son Gönderiler

Into the Night (2020) Dizi İncelemesi

Netflix Belçika yapımı olan Into the Night dizisi 1 mayıs tarihinde yayınlandı. Jacek Dukaj’ın yazdığı…

4 hafta önce

Call of Duty: Warzone (2020) Oyun incelemesi

Call of Duty: Warzone, Activision’un Call of Duty oyunlarından en iyi ve en başarılı olan…

1 ay önce

Ses İzolasyonu Süngerleri

Akustik ve ses kesici yalıtım süngerleri olarak 2 farklı amaçta kullanılmaktadır. Akustik ses yalıtım süngeri…

2 ay önce

The Last Kingdom (2015) Dizi İncelemesi

Son günlerde oldukça popüler bir platform olan Netflix’te en son 4. sezonu ile yayına giren…

2 ay önce

Aradığınız Alan Adı Kime Ait?

Hayalinizdeki web sitesini oluşturmak için izlemeniz gereken ilk adım bir alan adı seçmek ve daha…

3 ay önce

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020) Film İncelemesi

Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas'ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir.…

3 ay önce