Sony Handycam’le Her Yüzey Bir Sinema Perdesine Dönüşüyor!

Projeksiyon özelliği sayesinde Sony Handycam, klasik kameraların işleyişine yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Yaşadığınız anları, istediğiniz yerde tekrar tekrar izleyebileceğiniz ölümsüz anılara dönüştürüyor!

Teknoloji dünyasına getirdiği yeniliklerle sık sık adından söz ettiren Sony, yeni kamerası ile bir kez daha gündeme oturuyor. Projeksiyon özelliğine sahip olan Sony Handycam, sadece bir kamera olmaktan öteye geçiyor. Kaydettiğiniz videoları dilediğiniz yüzeye yansıtmanızı ve istediğiniz zaman istediğiniz yerde izlemenizi sağlıyor. Böylece hem anılarınızı ölümsüzleştirebiliyor hem de onları sevdiklerinize de izleterek paylaşabiliyorsunuz.

Kısacası; dünyanın ilk projeksiyonlu kamerası olan Sony Handycam, çevrenizdeki her yüzeyi bir sinema perdesine dönüştürüyor.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Rate this post

Paylaş

2 Cevaplar

  1. Emrys dedi ki:

    Süpermiş ama sabit projeksiyon daha iş görür sadece videolar izlenmez, koskoca yansımada oyun keyfi olur. Film keyfi olur. Belgesel keyfi olur. Dizi keyfi olur. Yani uzun lafın kısası olur Allah olur. 😀 Tabi video için güzel bir şey çektiğimizi izlicez nasıl olsa 😀 Uzun oldu. 🙂

  2. Özgür Not dedi ki:

    Gayet güzel yapmışlar.İyi bir fikir.Edinmek iyi olurdu aslında 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...