Kategoriler: Sosyal Medya

Dünyanın en kaliteli abone kasma sistemi

Arkadaşlar sizlere bugün öğrendiğim bir yöntemi açıklayacağım. Aslında bu önceden de var olan bir sistem, Addmefast. Sistem yayına girdiğinden beri özelliklerini çoğaltıp diğer sitelerden farkını ortaya koyuyor. Tam 10 gün önce sizlere Addmefast ailesine SoundCloud ve Pinterest’in eklendiğini söylemiştim.

İşte şimdi de bu siteye Facebook abone artırma özelliği geldi. Sistem hakkında hiçbir fikri olmayanlar bu yazıma gözatabilirler. Ama özet geçmek gerekirse şöyle özetleyeyim:

Örneğin; Abone sayınızı artırmak istiyorsunuz. Bunun için biraz krediye ihtiyacınız olacak. Kredinizi artırmak için bir sürü yol var. Youtube videosu izleyebilirsiniz. Twitter profillerini takip edebilirsiniz. Google+ profillerini ekleyebilirsiniz. Websiteleri dolaşabilirsiniz… ve birçok seçenek daha.

Bu sayede kredileriniz artar ve siz de profilinizin abone sayısını artırırken her abone olan kişiye kaç kredi verileceğini belirleyebilirsiniz. En düşük 2 kredi verebiliyorsunuz. Eğer bundan da birşey anlamadıysanız yada az çok birşeyler anladıysanız. Hemen aşağıdaki bağlantıdan sisteme kayıt olup abone sayınızı artırmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Kaydol

Eğer bir sorun çıkarsa buradan benimle iletişime geçebilirsiniz yada Facebook sayfama yazabilirsiniz.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: addmefastFacebook

Son Gönderiler

Ralli Pilotuyla Yarıştım

Evet doğru. Bizim Youtuberlardan neyimiz eksik. Biz de böyle başlık atabiliriz yani, neden olmasın? Gerçekten…

2 hafta önce

Durdurulamaz Güç (2020) Film İncelemesi

Vin Diesel, yakın zamanda bir eylemde öldürülen ve RST şirketi tarafından süper kahraman Bloodshot olarak…

4 hafta önce

M60 AMBT War Thunder’a Geliyor!

Bilindiği gibi War Thunder belli süre arayla Dünya Savaşı etkinliği yapıyor. Bu sezonki dünya savaşı…

1 ay önce

Oyun Marketi

Dijitalleşmenin oyunlar üstündeki etkisinin de günden güne arttığı günümüzde haber oyun sitelerinin ihtiyacı da artmıştır.…

2 ay önce

Ucuz ve Güvenilir Alan Adı Nasıl Satın Alınır?

Alan adı satın almadan önce dikkat edilmesi gereken uzunluk ve kısalık, tire kullanımı, söyleniş kolaylığı…

2 ay önce

Korayspor Taraftar Ürünleri

Taraftar Ürünleri kategorisinde, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Ankaragücü ve Bursaspor takımlarına ait, takımınızı desteklemek ve sevdiklerinize…

2 ay önce