Kategoriler: Sosyal Medya

Dünyanın en kaliteli abone kasma sistemi

Arkadaşlar sizlere bugün öğrendiğim bir yöntemi açıklayacağım. Aslında bu önceden de var olan bir sistem, Addmefast. Sistem yayına girdiğinden beri özelliklerini çoğaltıp diğer sitelerden farkını ortaya koyuyor. Tam 10 gün önce sizlere Addmefast ailesine SoundCloud ve Pinterest’in eklendiğini söylemiştim.

İşte şimdi de bu siteye Facebook abone artırma özelliği geldi. Sistem hakkında hiçbir fikri olmayanlar bu yazıma gözatabilirler. Ama özet geçmek gerekirse şöyle özetleyeyim:

Örneğin; Abone sayınızı artırmak istiyorsunuz. Bunun için biraz krediye ihtiyacınız olacak. Kredinizi artırmak için bir sürü yol var. Youtube videosu izleyebilirsiniz. Twitter profillerini takip edebilirsiniz. Google+ profillerini ekleyebilirsiniz. Websiteleri dolaşabilirsiniz… ve birçok seçenek daha.

Bu sayede kredileriniz artar ve siz de profilinizin abone sayısını artırırken her abone olan kişiye kaç kredi verileceğini belirleyebilirsiniz. En düşük 2 kredi verebiliyorsunuz. Eğer bundan da birşey anlamadıysanız yada az çok birşeyler anladıysanız. Hemen aşağıdaki bağlantıdan sisteme kayıt olup abone sayınızı artırmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Kaydol

Eğer bir sorun çıkarsa buradan benimle iletişime geçebilirsiniz yada Facebook sayfama yazabilirsiniz.

Rate this post
Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: addmefastFacebook

Son Gönderiler

T129 ATAK War Thunder’a Geliyor!

T129 ATAK, İtalyan A129 Mangusta taarruz helikopterinin yerli olarak modifiye edilmiş ve Türkiye tarafından Türk…

23 saat önce

Android Hakkında 5 Şehir Efsanesi

Android işletim sistemi uzun süredir piyasada ve milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Doğal olarak, yıllar içinde…

2 hafta önce

Her Gün Uyandığınızda Nasıl Motive Olursunuz?

Pazartesi sabahı alarmınız çaldı. O anda nasıl motive olacağınızı biliyor musunuz? Gözlerinizi ilk açtığınızda aklınıza gelen düşünce nedir? Kalkıp…

4 hafta önce

LearnPress ve TutorLMS Karşılaştırması

Mükemmel WordPress LMS eklentisini seçmek ciddi bir emek ister. Sitenizi belirlediğiniz eklenti ile kurduktan sonra…

1 ay önce

Teknolojik Gelişmelerin Türkçe’ye Olan Etkisi

Türkçe binlerce yıldır farklı coğrafyalarda yoğurulup, farklı kültürlerle harmanlanıp günümüze kadar geldi ve bugünkü halini…

2 ay önce

Trambolin Parkı Hediyesi Nereden Alınır?

Kim demiş, kanatsız uçamayız, diye! Trambolin gibi bir gerçek varken üstelik! Evet, bize uçuyor hissi…

2 ay önce