The Walking Dead 3.Sezon setinden çok özel görüntüler

The Walking Dead dizisinin 3.sezonu Ekimde başlayacak. Tam tarih verilmese de Ekim ayı içinde olduğunu biliyoruz. Her hafta pazartesi günü yeni bölüm çıkmadığı için her The Walking Dead hayranı gibi ben de bunalımlardayım. Sıkıntıdan izleyecek zombi gilmi kalmadı.

3.Sezon’un çekimleri devam ederken internete 3.sezon setlerinden fotoğraflar düşmüş. Buradan sonra fotoğrafların gelecek bölümlere dair bilgi içerdiğini söylemekte fayda var.

Muhtemelen bu fotoğraflar oradaki meraklı kalabalık dediğimiz insanlar tarafından çekildi. Çünkü AMC bu resimler hakkında resmi bir açıklama yapmış değil.

Dikkat ederseniz tam resmin ortasında Michonne var. O zenci bayan. Hemen yanındaki de Andrea’a benziyor. Mekan olarak da ormandan çıkıp hapsihaneye giderken yollarını üstündeki bir kasaba (Senoia) olabilir.

Michonne arkasını dönmüş durumda.

1.Resmin açıklamasında yazdığım gibi hapishaneye giderken uğradıkları kasaba Senoia’dan bir görünüm

Muhtemelen tam çekim sırasında çekilmiş bir fotoğraf. Adam durduk yere bağıracak değil ya. Belki de Rick’in grubunun onların olduğu yere doğru yaklaştığını kendi grubuna haber veriyordur.

Çekimlerin yapıldığı mekanlardan biri. Görünüşe göre burada muhteşem bir zombi saldırısı olmuş.

Az önceki fotoğrafın sağda kalan kısmı. Arabaya dikkat ettiyseniz sadece ön kısmına zarar verilmiş. Diğer kısımlarını bilgisayar efektleriyle düzeltiyor olabilirler. Böylece masraf azalmış olur.

Duvarın üstünde nöbet tutar gibi görünen iki iri yarı adam hapishanedeki grubun güvenlikten sorumlu üyeleri olabilir. Tabii bunlar sadece tahmin belki de hiç alakası yoktur. Kapının önündekilerde meraklı kalabalığın bir kısmı gibi görünüyor.

İşte en bomba fotoğraf. 3.Sezonda Merle’ün geri döneceğini şu yazımda sizlerle paylaşmıştım. Burada da 3.Sezon setinde kendi kestiği eli yerine bir maket el takmış olarak görünüyor. Gayet halinden memnun gibi.

Merle hayranlarından birinin kağıdını imzalarken.

Furkan Özden @frknzdn

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden @frknzdn

Son Gönderiler

Dying Light (2015) Oyun İncelemesi

Dying Light, 2015 yılında Techland tarafından piyasaya sürülmüş birinci şahıs açılı bir zombi oyunudur. Dying Light'ı diğer zombi oyunlarından ayıran…

1 gün önce

Google Chrome için Karanlık Mod Nasıl Etkinleştirilir?

  Google Chrome, masaüstü ve mobil cihazlar için karanlık bir moda sahiptir. Ancak etkinleştirmek beklediğiniz kadar kolay değildir. Bazı tarayıcıların…

2 hafta önce

Konuk Yazar Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 7 Nokta

Bloğunuzda konuk yayınlarına izin vermeyi hiç düşündünüz mü? Ben her ne kadar kendi bloğumda konuk yayınlarına pek yer vermesem de…

4 hafta önce

Blog Gönderileriniz İçin Kullanabileceğiniz 5 Görsel Türü

Stok fotoğrafçılığından grafiklere, çizelgelere ve infografiklere blog gönderilerinizde göstermek için kullanabileceğiniz resim türleri çoktur. Peki hangi gönderi için hangi türü…

1 ay önce

CS:GO Bind Komutları Nasıl Kullanılır?

Counter-Strike: Global Offensive herkesin eğlenebileceği kadar basit aynı zamanda en uzman oyuncuları bile tatmin edecek kadar karmaşık bir oyundur. Oyundaki…

2 ay önce

The Conjuring Evreni Filmleri Hangi Sırayla İzlenmeli?

Conjuring ve Annabelle filmleri iki farklı sırada izlenebilir. Annabelle Comes Home'un vizyona girmesiyle birlikte The Conjuring evreni toplamda yedi filme…

2 ay önce