Kategoriler: Envato

Envato Ocak 2013 Ücretsiz Dosyaları

Envato bünyesinde barındırdığı platformlar sayesinde birçok içerik üreticisi için gelir kapısı niteliğinde. Grafik, Video, Program, Tema, Ses gibi dijital içeriklerin sunulduğu sistemde Envato her ay üyelere özel ücretsiz içerik sunuyor. Aşağıda 2013 Ocak ayının içerikleri listelenmiştir.

3D Ocean

Camouflage Seamless Textures – 12 adet PNG ve JPG resim dosyasının yanında kullanımı hakkında yönergeler içeren bir dosya mevcut. Arka plan olarak veya bir doku kaplaması olarak kullanabilirsiniz.

Activeden

Wonderful Image/SWF Rotator – Şık görünümlü bir swf döndürücü. Mevcut afiş döndürme araçları ile de kullanılabilir. Ayrıca görüntüleri slayt gösterisi haline getirebilirsiniz. Daha fazlası için yukardaki önizlemeye göz atın. Ürün sayfasına gitmek için buraya tıklayın.

Audio Jungle

February Shadow – Güneşin kış mevsimindeki sisin içine doğru doğduğun hatırlatan şeffaf bir melodi.

Code Canyon

FileIt – HTML to Word/PDF – İçeriğinde barındırdığı kod düzenleme gereciyle metninizi kısa sürede düzenleyip bir Word dosyasına yada bir PDF dosyasına dönüştürüp indirebilirsiniz.

Graphic River

Neon Glyph Vector icons – Web tasarımı, kullanıcı arayüzü ve mobil uygulamalar için kullanabilen vektör simgeler. İyi organize edilmiş ve kolayca özelleştirilebilinir. Basit ve minimal bir tasarım ile ortaya harika şeyler çıkarabilirsiniz.

Photo Dune

Morning Dew with Bokeh 4 – Bulanıklık efekti verilmiş sabahın ilk ışıklarında çimlerin üzerinde oluşan şık bir çiy resmi.

Theme Forest

QARK Modern – HTML Template – Her türlü işe uyumlu esnek ve güzel HTML şablonu.

Tutorials

Create Vector Whiskey on the Rocks – Bu projede Iaroslav Lazunov, basit teknikleri ile karmaşık nesne oluşturmayı anlatıyor.

Videohive

Mystique Reveal – Kolayca özelleştirilebilinir. Birkaç tıklama ile arkaplana müdahale edebilirsiniz.

Rate this post
Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

LearnPress ve TutorLMS Karşılaştırması

Mükemmel WordPress LMS eklentisini seçmek ciddi bir emek ister. Sitenizi belirlediğiniz eklenti ile kurduktan sonra…

5 gün önce

Teknolojik Gelişmelerin Türkçe’ye Olan Etkisi

Türkçe binlerce yıldır farklı coğrafyalarda yoğurulup, farklı kültürlerle harmanlanıp günümüze kadar geldi ve bugünkü halini…

4 hafta önce

Trambolin Parkı Hediyesi Nereden Alınır?

Kim demiş, kanatsız uçamayız, diye! Trambolin gibi bir gerçek varken üstelik! Evet, bize uçuyor hissi…

1 ay önce

Enerji Zenginliğe Nasıl Dönüştürülür?

Toplumca oluşturulan düzenin dışına çıkarak, sevgi ve tutkuyla eylemler yaptığımız zaman enerjimiz yükselecektir bu yüksek…

2 ay önce

Valorant’ta İsim Nasıl Değiştirilir?

Riot games’in bizler için çıkardığı fps oyunu olan valorant, fps dünyasına çok hızlı bir şekilde…

2 ay önce

Düğün Elbisesi

Günümüz tasarımı yapılan düğün elbisesi modelleri göz alıcı görsellikle desteklenmektedir. Burada düğün elbiselerinin kendi tarzınızı…

3 ay önce