Kategoriler: Film İncelemeleri

Limitless (Limit Yok) 2011

Alan Glynn’in “The Dark Fields” adlı kitabından uyarlanan filmde Bradley Cooper, Abbie Cornish ve Robert De Niro ile başrolleri paylaşıyor.

Eddie (Bradley Cooper) perişan halde hayatını sürdüren bir yazardır. Günün birinde eski kız arkadaşının kardeşi ile karşılaşır ve onun sayesinde bir hapla tanışır. Bu hap sayesinde paraya, akla, çekiciliğe sahip olur. Herşeyin bir bedeli olduğu gibi bunun da bir bedeli vardır ve hapı aldıktan sonra sorunlar Eddie’nin peşini bırakmaz.

Fragman

Bradley Cooper her filminde olduğu gibi bu filminde de kendisini göstermiş. Robert De Niro filmin sonuna doğru aktif olsa da o da yeteneğinden ödün vermemiş. Filme güzellik katan Abbie Cornish‘i de unutmamak gerekir.

Şu ana kadar izlediğiniz filmlerden farklı bir film arıyorsanız Limitless bu arzunuzu tam anlamıyla karşılayacaktır. Soluksuz izleyebileceğiniz bir film. Ben bu filmi seçerken diğer filmlerde de yaptığım gibi senaryodan önce oyunculara baktım. Oyuncu kaliteliyse senaryo genelde kaliteli olur. Zaten Bradley Cooper ve Robert De Niro‘yu görünce hemen listeme aldım ve aynı gün izledim. Oyuncuları ve senaryosu bir yana filmdeki kamera açıları olağanüstüydü. Kamera oradan oraya giderken beni filmin içine çekti diyebilirim. İzlerken sıkılmayacağınız ve zevk alacağınız harika bir film. Özellikle Bradley Cooper hayranıysanız bu filmi mutlaka izleyin. Puanım 10/10.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: AksiyonBilim Kurgu

Son Gönderiler

Aradığınız Alan Adı Kime Ait?

Hayalinizdeki web sitesini oluşturmak için izlemeniz gereken ilk adım bir alan adı seçmek ve daha…

3 hafta önce

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020) Film İncelemesi

Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas'ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir.…

1 ay önce

Terminatör: Kara Kader (2019) Film İncelemesi

Dani Ramos (Natalia Reyes) gelecekten gelen bir terminatör tarafından takip edilmektedir. Bir tarafta sıradan bir…

2 ay önce

Aylık Araç Kiralamanın Püf Noktaları

Araç kiralama yapmak isteyen kişiler gerekli olan prosedürlerden haberdar olmalıdır. Çünkü her şoför araç kiralayamamaktadır.…

2 ay önce

Dying Light (2015) Oyun İncelemesi

Dying Light, 2015 yılında Techland tarafından piyasaya sürülmüş birinci şahıs açılı bir zombi oyunudur. Dying…

2 ay önce

3 Maddede Akıllı Ev Kontrolü

Akıllı ev teknolojisi yaklaşık olarak 10 yıldır teknolojinin gündeminde olmasına rağmen, mobil ağının hızlanması ve…

2 ay önce