Kategoriler: Film İncelemeleri

Limitless (Limit Yok) 2011

Alan Glynn’in “The Dark Fields” adlı kitabından uyarlanan filmde Bradley Cooper, Abbie Cornish ve Robert De Niro ile başrolleri paylaşıyor.

Eddie (Bradley Cooper) perişan halde hayatını sürdüren bir yazardır. Günün birinde eski kız arkadaşının kardeşi ile karşılaşır ve onun sayesinde bir hapla tanışır. Bu hap sayesinde paraya, akla, çekiciliğe sahip olur. Herşeyin bir bedeli olduğu gibi bunun da bir bedeli vardır ve hapı aldıktan sonra sorunlar Eddie’nin peşini bırakmaz.

Fragman

Bradley Cooper her filminde olduğu gibi bu filminde de kendisini göstermiş. Robert De Niro filmin sonuna doğru aktif olsa da o da yeteneğinden ödün vermemiş. Filme güzellik katan Abbie Cornish‘i de unutmamak gerekir.

Şu ana kadar izlediğiniz filmlerden farklı bir film arıyorsanız Limitless bu arzunuzu tam anlamıyla karşılayacaktır. Soluksuz izleyebileceğiniz bir film. Ben bu filmi seçerken diğer filmlerde de yaptığım gibi senaryodan önce oyunculara baktım. Oyuncu kaliteliyse senaryo genelde kaliteli olur. Zaten Bradley Cooper ve Robert De Niro‘yu görünce hemen listeme aldım ve aynı gün izledim. Oyuncuları ve senaryosu bir yana filmdeki kamera açıları olağanüstüydü. Kamera oradan oraya giderken beni filmin içine çekti diyebilirim. İzlerken sıkılmayacağınız ve zevk alacağınız harika bir film. Özellikle Bradley Cooper hayranıysanız bu filmi mutlaka izleyin. Puanım 10/10.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: AksiyonBilim Kurgu

Son Gönderiler

MSI Optix AG32CV 31.5″ 165Hz 1ms Monitör İncelemesi

Yaklaşık üç ay önce MSI Optix AG32CV model monitörünü satın aldım. Bu inceleme yazısını da…

4 gün önce

Ralli Pilotuyla Yarıştım

Evet doğru. Bizim Youtuberlardan neyimiz eksik. Biz de böyle başlık atabiliriz yani, neden olmasın? Gerçekten…

3 hafta önce

Durdurulamaz Güç (2020) Film İncelemesi

Vin Diesel, yakın zamanda bir eylemde öldürülen ve RST şirketi tarafından süper kahraman Bloodshot olarak…

1 ay önce

M60 AMBT War Thunder’a Geliyor!

Bilindiği gibi War Thunder belli süre arayla Dünya Savaşı etkinliği yapıyor. Bu sezonki dünya savaşı…

2 ay önce

Oyun Marketi

Dijitalleşmenin oyunlar üstündeki etkisinin de günden güne arttığı günümüzde haber oyun sitelerinin ihtiyacı da artmıştır.…

2 ay önce

Ucuz ve Güvenilir Alan Adı Nasıl Satın Alınır?

Alan adı satın almadan önce dikkat edilmesi gereken uzunluk ve kısalık, tire kullanımı, söyleniş kolaylığı…

2 ay önce