Kategoriler: Film İncelemeleri

Limitless (Limit Yok) 2011

Alan Glynn’in “The Dark Fields” adlı kitabından uyarlanan filmde Bradley Cooper, Abbie Cornish ve Robert De Niro ile başrolleri paylaşıyor.

Eddie (Bradley Cooper) perişan halde hayatını sürdüren bir yazardır. Günün birinde eski kız arkadaşının kardeşi ile karşılaşır ve onun sayesinde bir hapla tanışır. Bu hap sayesinde paraya, akla, çekiciliğe sahip olur. Herşeyin bir bedeli olduğu gibi bunun da bir bedeli vardır ve hapı aldıktan sonra sorunlar Eddie’nin peşini bırakmaz.

Fragman

Bradley Cooper her filminde olduğu gibi bu filminde de kendisini göstermiş. Robert De Niro filmin sonuna doğru aktif olsa da o da yeteneğinden ödün vermemiş. Filme güzellik katan Abbie Cornish‘i de unutmamak gerekir.

Şu ana kadar izlediğiniz filmlerden farklı bir film arıyorsanız Limitless bu arzunuzu tam anlamıyla karşılayacaktır. Soluksuz izleyebileceğiniz bir film. Ben bu filmi seçerken diğer filmlerde de yaptığım gibi senaryodan önce oyunculara baktım. Oyuncu kaliteliyse senaryo genelde kaliteli olur. Zaten Bradley Cooper ve Robert De Niro‘yu görünce hemen listeme aldım ve aynı gün izledim. Oyuncuları ve senaryosu bir yana filmdeki kamera açıları olağanüstüydü. Kamera oradan oraya giderken beni filmin içine çekti diyebilirim. İzlerken sıkılmayacağınız ve zevk alacağınız harika bir film. Özellikle Bradley Cooper hayranıysanız bu filmi mutlaka izleyin. Puanım 10/10.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: AksiyonBilim Kurgu

Son Gönderiler

T129 ATAK War Thunder’a Geliyor!

T129 ATAK, İtalyan A129 Mangusta taarruz helikopterinin yerli olarak modifiye edilmiş ve Türkiye tarafından Türk…

1 gün önce

Android Hakkında 5 Şehir Efsanesi

Android işletim sistemi uzun süredir piyasada ve milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Doğal olarak, yıllar içinde…

2 hafta önce

Her Gün Uyandığınızda Nasıl Motive Olursunuz?

Pazartesi sabahı alarmınız çaldı. O anda nasıl motive olacağınızı biliyor musunuz? Gözlerinizi ilk açtığınızda aklınıza gelen düşünce nedir? Kalkıp…

4 hafta önce

LearnPress ve TutorLMS Karşılaştırması

Mükemmel WordPress LMS eklentisini seçmek ciddi bir emek ister. Sitenizi belirlediğiniz eklenti ile kurduktan sonra…

1 ay önce

Teknolojik Gelişmelerin Türkçe’ye Olan Etkisi

Türkçe binlerce yıldır farklı coğrafyalarda yoğurulup, farklı kültürlerle harmanlanıp günümüze kadar geldi ve bugünkü halini…

2 ay önce

Trambolin Parkı Hediyesi Nereden Alınır?

Kim demiş, kanatsız uçamayız, diye! Trambolin gibi bir gerçek varken üstelik! Evet, bize uçuyor hissi…

2 ay önce