Kategoriler: OyunOyun İncelemeleri

Little Fighter İndirme Linki, Karakterler ve Dahası

Little Fighter, Marti Wong ve Starsky Wong tarafından geliştirilmiş bir dövüş oyunudur. 1999’dan bu yana yapılan birçok güncelleme ile bugünkü halini almıştır. 1 ve 2 olmak üzere iki adet versiyonu vardır. İlk versiyon çok basit ve DOS tabanlı olduğu ve ikinci oyunla benzer yönleri olduğundan sadece ikinci oyunla ilgili bilgiler vereceğim.

Little Fighter 2

Little Fighter 1’in geliştirilmiş versiyonudur. Bu oyun Windows işletim sisteminde de çalışan ücretsiz bir dövüş oyunudur.

Oyun tek başına oynanılabileceği gibi en fazla 4 kişiyle de oynanabilir. Oyunun bünyesinde bulunan Network özelliği ile bu sayı 8’e kadar çıkarılabilir.

Oyunda 5 farklı mod bulunmaktadır. Bunlar: Karşılıklı dövüş modu (VS Mode), ilerlemeli mod (Stage Mod), bireysel şampiyonluk modu (1vs1 Champion Mod), takım şampiyonluk modu (2vs2 Champion Mod) ve savaş modu (Battle Mod).

Bu kadar modun yanı sıra oyunda birçok karakter de mevcut. Oyuna girişte bir hile yazdığınızda bu sayı katlanıyor. Bu konudan hileler kısmında bahsedeceğim.

Karakterler ve Özellikleri

Oyunda bulunan birçok karakterin farklı farklı özellikleri mevcut. Jiquera Mondilano adlı kişinin oyuna yardımcı olması açısından yaptığı program sayesinde her karakterin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Programı indirmek için indirmeler bölümüne geçin.

Hileler

Oyunun hileleri oyunu kurduğunuz yerdeki Readme.txt dosyasında mevcuttur. Ben sadece hilelerin Türkçe karşılıklarını yazıyorum.

(F5 ~ F9 tuşları arasındaki tuşlar ilerlemeli mod (Stage Mod)da işlevini kaybeder.)
F1 Oyunu duraklatır.
F2 Oyunu adım adım ilerletir.
F3 Fonksiyon tuşlarını (F1, F2, F3…F12) kilitler.
F4 Yeniden başlatır.
F5 Oyunu hızlandırır.
F6 Sınırsız mana.
F7 Tüm oyuncuları iyileştirir.
F8 Gökten silah düşürür.
F9 Tüm silahları yok eder.
F11 Sesi artırır.
F12 Sesi azaltır.
ESC Oyundan çıkarır.

Karakterleri seçmeden önce lf2.net yazarsanız karakter listesine yeni karakterlerin eklendiğini göreceksiniz.

Fotoğraflar

İndirme Bağlantıları

İlgili Bağlantılar

Oyun küçük ve basit görünmesine rağmen çok eğlenceli bir oyundur denemenizi tavsiye ederim. Özellikle bir bilgisayardan en fazla 4 kişi oynama özelliği sayesinde günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacaktır.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Teknolojik Gelişmelerin Türkçe’ye Olan Etkisi

Türkçe binlerce yıldır farklı coğrafyalarda yoğurulup, farklı kültürlerle harmanlanıp günümüze kadar geldi ve bugünkü halini…

1 hafta önce

Enerji Zenginliğe Nasıl Dönüştürülür?

Toplumca oluşturulan düzenin dışına çıkarak, sevgi ve tutkuyla eylemler yaptığımız zaman enerjimiz yükselecektir bu yüksek…

2 hafta önce

Valorant’ta İsim Nasıl Değiştirilir?

Riot games’in bizler için çıkardığı fps oyunu olan valorant, fps dünyasına çok hızlı bir şekilde…

3 hafta önce

Düğün Elbisesi

Günümüz tasarımı yapılan düğün elbisesi modelleri göz alıcı görsellikle desteklenmektedir. Burada düğün elbiselerinin kendi tarzınızı…

4 hafta önce

Eşofman Takımı Modellerinde Göz Alıcı Modeller

Eşofman takımı hemen hemen her kişinin mutlaka bir kaç takımı olduğu bir giysi türüdür. Eşofman takımı hem…

1 ay önce

Evren Sungur Sanat Eserleri Nerede Bulunur?

Evren Sungur hem sanat alanında gelişmiş olan hem de kendini son zamanlarda oldukça fazla gösteren…

2 ay önce