Kategoriler: Havadan Sudan

Adrenalinin Adını Koyan Adam Devin ‘Super Tramp’ Graham

Şimdi size açılayacağım adam twitter profilinde kendisini youtube videoları çeken biri olarak tanımlamış. Youtube kanalında ise ‘Dünyayı benim gözlerimden görün!’ şeklinde bir açıklama girmiş.

Aslında bu adamı sizler de tanıyor olabilirsiniz. Sadece tanıdığınızı bilmiyorsunuz. Sosyal medyada en çok paylaşılan adrenalin videolarını genellikle bu adam çekiyor. Devin SuperTramp’ın videolarını izlerken kendinizi devasa yükseklikteki bir kanyondan boşluğa bırakırken, Hawaiide falezden atlayış yaparken ya da Dünyanın en büyük kar topu savaşının ortasında bulabilirsiniz. Bu yüzden videolarını izlemeden önce tam ekran ve mümkünse yüksek çözünürlükte izlemeyi ihmal etmeyin.

Peki asıl adı Devin Graham olan bu arkadaşın youtube adı Devin SuperTramp nereden geliyor? Kendisine sıkça sorulduğu için bu soruya kendi blogunda gönderdiği bir gönderi ile cevap vermiş.

Adı sevdiği kitaplardan biri olan “Into The Wild” kitabından geliyor. Bu kitabın 2007 yılında filmi çekilmişti. Hatırlarsanız bu filme unutamadığım filmler listemde yer vermiştim. Film, Christopher McCandless‘ın üniversiteyi bitirtikten sonra kariyer kaygısı taşımadan özgürce hayallerini gerçekleştirebilmek için yola koyulmasını ve bu yolda başına gelen olayları anlatıyor. Filmin sonu mutlu sonla bitmese bile Devin ‘SuperTramp’ Graham için önemli olan Christopher McCandless’ın her şeyi geride bırakıp özgürce yola koyulması ve bu hayatta karşısına çıkan kişilere kendisini Alexander Supertramp olarak tanıtmasıdır.

İşte Devin ‘SuperTramp’ Graham’ın adındaki ‘Supertramp’ ifadesi buradan geliyor.

Unutmamamız gereken şeyin herkesin hayallerini gerçekleştirmek istemesi ve rüya gibi bir yaşam sürmek olduğunu belirtiyor.

Bu videoları çekerken birçok yer gezdiğini, birçok insanla tanıştığını ve her insanda hayallerini gerçekleştirmek için bir potansiyelin mevcut olduğunu söylüyor.

Youtube kanalında verdiği bağlantılar ve paylaştığı videolar sayesinde hayallerimizi gerçekleştirmek için ilham alabileceğimizi ve dünyayı keşfetmeye hazır olduğumuzu hissetmemizi sağlayacağını açıklamış ve eklemiş: Belki de kimsenin görmediği bir şekilde dünyayı değiştirebilirsiniz.

“Hayatta bir şey istiyorsanız gidin ve onu alın.”Devin ‘SuperTramp’ Graham

Son Olarak

Sizlere Devin SuperTramp’ın beğendiğim videolarından derlediğim listeyi sunmak istiyorum.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: VideolarYaşam

Son Gönderiler

The Walking Dead Evreninde Bir Dizi Daha Mı?

Bildiğiniz gibi veya birazdan öğreneceğiniz gibi The Walking Dead evreninde geçen başka bir dizi daha…

1 ay önce

#Alive (2020) Film İncelemesi

#Alive, Cho il Hyung tarafından yönetilen ve Yoo Ah-in ile Park Shin-hye'yin iki genç yetişkini…

2 ay önce

MSI Optix AG32CV 31.5″ 165Hz 1ms Monitör İncelemesi

Yaklaşık üç ay önce MSI Optix AG32CV model monitörünü satın aldım. Bu inceleme yazısını da…

4 ay önce

Ralli Pilotuyla Yarıştım

Evet doğru. Bizim Youtuberlardan neyimiz eksik. Biz de böyle başlık atabiliriz yani, neden olmasın? Gerçekten…

4 ay önce

Durdurulamaz Güç (2020) Film İncelemesi

Vin Diesel, yakın zamanda bir eylemde öldürülen ve RST şirketi tarafından süper kahraman Bloodshot olarak…

4 ay önce

M60 AMBT War Thunder’a Geliyor!

Bilindiği gibi War Thunder belli süre arayla Dünya Savaşı etkinliği yapıyor. Bu sezonki dünya savaşı…

5 ay önce