Kategoriler: Genel Kültür

Dünyadan Haberiniz Olsun

Toplum olarak ülkemizde neler yaşanıyor, dünyada ne gibi sorunlar var her zaman merak eder ve bunlar hakkında bilgi sahibi olmak isteriz. Bizim bu konularda bilgi sahibi olabilmemiz için araç tabi ki haberlerdir. Gazeteler, radyo haber yayınları, televizyondaki haber bültenleri sayesinde haber takibi yapabiliyoruz. Haber ajansları bize gündemde olan olayları, ülkemizde neler yaşandığını, devlet yöneticilerimizin uygulamalarını, dünyadaki sorunları ve gelişmeleri aktarır. Son dakika haberleri sayesinde dünyanın diğer bir ucunda yaşanan olayı kısa süre içerisinde öğreniriz.

star gündem

Haberleri takip etmek için birçok farklı seçeneğe sahibiz. Önceleri özellikle gazete okumak haber takibi yapıyor olmanın göstergesiydi. Ancak yapılan yanlı haber, insanları gazete satın almaktan da vazgeçirir hale geldi. Artık haber okumak isteyen insanların yeni bir tercihi var. İnternet haberciliği ortaya çıktığından beri insanlar gazete almayı da televizyon haberlerini takip etmeyi de bıraktı.

İnternet üzerinden web sitesine giriş yaparak dilediği zaman dilediği gibi haberleri inceleyebiliyor. Hatta sadece günün haberlerini değil, son dakika haberlerini de bu web sitelerinde görebiliyor. Aradığı her şeye tek bir sitede ulaşması da internet haberciliğini daha çok tercih edilir hale getirdi. Üstelik o kadar bilgiye ulaşıyor olmasına rağmen, bunun için bir ücret ödüyor olmaması da insanların yüzünü güldürüyor.

İnternet haberciliğinden yararlanmanız için internet bağlantınız olması yeterlidir. Arama motorundan düzenli olarak takip ettiğiniz haber sitesini aratır, hatta sık kullanılanlar sekmesine eklerseniz daha kolay ulaşım sağlarsınız. Artık haberleri bile incelemenin daha kolay bir yolu var. Hem son dakika haberlerini kaçırmamak hem de dünyadan ve ülkeden gelişmeleri incelemek istiyorsanız, siz de www.stargundem.com adresini ziyaret edin. Günün istediğiniz saatinde kolaylıkla haber başlıklarına ulaşabilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: ad

Son Gönderiler

Tercüme Bürosu

Bazı belgelerin yasal olarak bir anlamı olması için yapılan tercümenin noter tarafında onaylanması gerekmektedir. Bu…

2 hafta önce

Canva Pro Ücretsiz Kullanım Yöntemi

Çeşitli web 2.0 araçlarını incelerken denk geldiğim bir araçtan bahsetmek istiyorum. Benim de ara sıra…

3 hafta önce

Ücretsiz Microsoft Office Lisansı Almanın 6 Yolu

Ücretsiz Microsoft Office lisansı almak zor olsa da bazı yöntemler hala kullanılabilirliğini koruyor. Microsoft Office'i ücretsiz…

1 ay önce

Kaliteli Erkek Kol Saati

Uzaktan baktığınızda kalitesini anlayabileceğiniz ürünler vardır. Erkek kol saati markalarından bazılarının ürünleri de aynen böyledir.…

2 ay önce

Patronunuza Hatasını Nasıl Söylemelisiniz?

Çoğu insan patronlarının kariyerlerinin başlarında hata yapmasını beklemez. Toplumumuzda çocukluğumuzdan itibaren yaşlılarımıza itaat etmemiz ve…

2 ay önce

Dar Salonlar İçin TV Ünitesi Önerileri

Evde bulunduğumuz sürenin büyük bir kısmını geçirdiğimiz salonların yerleşimi her zaman çok önemlidir. Ailecek bir…

2 ay önce