Yürüyen Ölüler: İsyan Romanının Çıkış Tarihi Açıklandı

İlk romanıyla büyük beğeni toplayan Yürüyen Ölüler romanı Arunas Yayıncılık’ın Facebook sayfasında yaptığı açıklamaya göre ‘Yürüyen Ölüler: İsyan’ romanıyla 3 Temmuz 2013 tarihinde seriyi kaldığı yerden devam ettirecek.

Robert Kirkman ve Jay Bonansinga‘nın yazdığı kitap Yürüyen Ölüler, Hanife Kılıç‘ın çevirisi ve Arunas Yayıncılık‘ın işbirliği ile 2012 yılının Ağustos ayında kitapseverlerin beğenisine sunulmuştu.

Serinin ilk kitabını bir haftada bitirip hemen kitapla ilgili yorumuma şu yazıda yer vermiştim: Yürüyen Ölüler (2012)

AMC TV‘nin yayınladığı The Walking Dead dizisine 3. sezonda dahil olan, David Morrissey‘in hayat verdiği Philip Blake‘in [The Governor (Vali)] dizide bulunduğu konuma gelene kadar başından geçenleri anlatan ilk kitap dizinin hayranları tarafından olumlu puan almıştı.

Piyasaya yeni çıkacak olan serinin ikinci kitabı ise Philip Blake‘in Woodbury‘de yükselişini anlatıyor. Bu bilgiyi The Walking Dead: The Road Woodbury sayfasına dayanarak söylüyorum. Yine bu bilgiye dayanarak Arunas Yayıncılık’ın sayfasındaki bir fotoğrafa yorum yaparak kitabın kapağının orjinalinden farklı olduğunu ve içeriğinini farklı olup olmayacağını sormuştum. Ardından gelen cevap ise kitabın içeriğinin orjinaline bağlı kalacağı yönündeydi fakat şu an baktığımda fotoğrafta yorumumum olmadığını gördüm. Durum kanımca orjinaline bağlı kalacağı yönünde. Çünkü Vikipedi sayfasında ikinci kitap için ‘üçlemenin ikincisi’ şeklinde bir tanım yapılmış.

Kitap ile ilgili yeni haberler geldikçe size ulaştırmaya çalışacağım.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

#Alive (2020) Film İncelemesi

#Alive, Cho il Hyung tarafından yönetilen ve Yoo Ah-in ile Park Shin-hye'yin iki genç yetişkini…

1 ay önce

MSI Optix AG32CV 31.5″ 165Hz 1ms Monitör İncelemesi

Yaklaşık üç ay önce MSI Optix AG32CV model monitörünü satın aldım. Bu inceleme yazısını da…

2 ay önce

Ralli Pilotuyla Yarıştım

Evet doğru. Bizim Youtuberlardan neyimiz eksik. Biz de böyle başlık atabiliriz yani, neden olmasın? Gerçekten…

3 ay önce

Durdurulamaz Güç (2020) Film İncelemesi

Vin Diesel, yakın zamanda bir eylemde öldürülen ve RST şirketi tarafından süper kahraman Bloodshot olarak…

3 ay önce

M60 AMBT War Thunder’a Geliyor!

Bilindiği gibi War Thunder belli süre arayla Dünya Savaşı etkinliği yapıyor. Bu sezonki dünya savaşı…

4 ay önce

Oyun Marketi

Dijitalleşmenin oyunlar üstündeki etkisinin de günden güne arttığı günümüzde haber oyun sitelerinin ihtiyacı da artmıştır.…

4 ay önce