Kategoriler: İnternet

Gelişmiş Firma Portal Uygulaması enyakin.com.tr

Ticaret sisteminin oldukça hızlı geliştiği şu dönemlerde firmanızın ne kadar fazla kişiye ulaşabildiği çok önemli. Ne kadar çok bilinirseniz firmanız için o kadar iyidir. Eğer firmanızı herkesin duymasını istiyorsanız enyakin.com.tr adresinizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

enyakin.com.tr’de firmanızı kayıt ettiğiniz takdirde firma içerik sayfanızı yönetebileceğiniz ve reklam kelimelerinizi değiştirebileceğiniz akıllı MYX müşteri paneline de sahip oluyorsunuz. enyakin.com.tr ile firma içerik sayfanıza ait resim ve video ekleyebilirsiniz. Etiketlediğiniz anahtar kelimeleri düzenlerken dilediğiniz gibi değiştirerek birçok farklı müşteriye ulaşabilirsiniz. Enyakın Maps uygulamasını kullanarak adres koordinatlarınızı kolayca değiştirebilirsiniz. Enyakın.com sistemine dileğiniz zaman dilediğiniz yerden bilgisayarınızdan, tabletinizden ve cep telefonunuzdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Enyakin.com.tr sisteminden seçeceğiniz bir paket doğrultusunda firmanıza ilişkin yapacağınız düzenlemeler için geniş bir özellik yelpazesine sahip olabilirsiniz. Enyakin.com.tr adresine girip sisteme ödeme yapmanız için birçok ödeme seçeneğinin yanında mobil ödeme seçeneği de mevcuttur.

Sisteme kayıt olan firmaların sayısı 183’ü geçiyor. Aylık ziyaretçi sayısı ortalama 1230 olan enyakin.com.tr’yi günde 2500’ü aşkın kişi ziyaret ediyor. Siz de firmanızı kayıt etmek için hemen enyakin.com.tr adresiniz ziyaret edin.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: ad

Son Gönderiler

#Alive (2020) Film İncelemesi

#Alive, Cho il Hyung tarafından yönetilen ve Yoo Ah-in ile Park Shin-hye'yin iki genç yetişkini…

1 hafta önce

MSI Optix AG32CV 31.5″ 165Hz 1ms Monitör İncelemesi

Yaklaşık üç ay önce MSI Optix AG32CV model monitörünü satın aldım. Bu inceleme yazısını da…

1 ay önce

Ralli Pilotuyla Yarıştım

Evet doğru. Bizim Youtuberlardan neyimiz eksik. Biz de böyle başlık atabiliriz yani, neden olmasın? Gerçekten…

2 ay önce

Durdurulamaz Güç (2020) Film İncelemesi

Vin Diesel, yakın zamanda bir eylemde öldürülen ve RST şirketi tarafından süper kahraman Bloodshot olarak…

2 ay önce

M60 AMBT War Thunder’a Geliyor!

Bilindiği gibi War Thunder belli süre arayla Dünya Savaşı etkinliği yapıyor. Bu sezonki dünya savaşı…

3 ay önce

Oyun Marketi

Dijitalleşmenin oyunlar üstündeki etkisinin de günden güne arttığı günümüzde haber oyun sitelerinin ihtiyacı da artmıştır.…

3 ay önce