Kategoriler: OyunOyun Haber

GTA Online The San Andreas Flight School 1.16 Güncelleme Notları

GTA Online’da bugün aktif olan The San Andreas Flight School adlı güncellemede oyuna oyun içi birçok yeni içerik eklendi ve bunun yanında bazı bağlantı ve oynayış problemlerine yönelik düzeltmeler yapıldı.

Öncelikle resmî güncelleme notlarına göre oyuna gelen yenilikler şöyle:

  • Hikaye modundaki uçuş okulu çevrimiçi moda da eklendi. Giriş yerini Los Santos havaalanında bulabilirsiniz.
  • Giysi mağazasında kasaya yöneldiğinizde satın alabileceğiniz outfit türü kıyafetler arasına bu güncelleme ile $50,000 değerinde bir pilot üniforması eklendi.

  • Silahçıdan satın alabileceğiniz paraşüt için bu güncellemeye özel renk seçenekleri ve paraşüt çantanızı süsleyen ülke bayrakları eklendi. Evet. TÜRKİYE bayrağı da var. Paraşütle ilgili gelen son özellik ise artık bir yedek paraşütünüz var. Yedek paraşütünüz için de ayrıca bir özelleştirme yapmanız gerekiyor. Havada paraşütü bıraktığınızda ya da paraşüt bir yere takıldığında yedek paraşütünüzü açabileceksiniz.
  • Bu güncelleme dahilinde oyuna bir araç ve üç adet hava aracı daha ekleniyor. Aracın markası Invetero Coquette Classic (Corvette Stingray), jetin markası Buckingham Mil-Jet (16 kişilik), helikopterin markası Swift, akrobasi uçağının markası ise Besra.
  • Yeni eklenen görevlerin çoğu havada geçiyor ve bir sürü görev içi yeni hedefler var.

Güncelleme XBOX ve PS3 için oyuna girdiğiniz an 103MB boyutundaki bir indirme ile aktif duruma geçecektir. Güncellemenin oyuna getirdiği yenilikler böyleydi. Bütün bunların yanında görevlerde ödül olarak verilen RP ve CASH dengesi düzeltildi. Artık bir görevden aldığınız ödül miktarı o görevi yaptığınız kişi sayısına göre farklılık gösterecek. Birden fazla kişiyle yaptığınızda tek kişi yaptığınızdan daha fazla ödül alacaksınız.

Bu güncelleme notlarının dışında benim gözüme çarpan farklılıklardan birkaç tanesi ise şöyle: Trafikte bariz bir artış var. Sanırım hikaye modundaki gibi trafik kalabalıklaşmış. Hikaye modundan aktarılan bir başka özellik ise hayvanların oyuna dahil edilmesi. Sokaklarda dolaşırken farklı farklı insanlar görmeye başladım. Güncellemeyi yaptıktan sonra sahile indiğinizde bayanların koşarken göğüslerinin sallandığını fark edeceksiniz ki buna güncelleştirme ile ilgili yayınlanan videoda açıkca yer vermişler. Jetlerde yer alan makinalı ve güdümlü füze seçeneklerine güdümsüz füze seçeneği de eklenmiş. Radarda bize ait araçlar motorsa motor, araba ise araba şeklindeki bir ikonla görüntüleniyordu. Bunlara tank ikonu da eklendi. Fotoğraf çekebileceğiniz durumlarda iki kere yukarı (telefonu çıkarma tuşu) bastığınızda doğrudan kamera açılıyor. Bölüm sonrası oylamalarda ise kapalı oylama yapılırken güncelleme sonrası bu açık oylamaya dönüştü yani kimin hangi bölüme oy verdiği ismiyle beraber görünecek. İsim görünme olayı bölüm sonrası yenen takımdaki kişilerin podyuma çıktığı sahnede de mevcut.

Yeni gelen güncelleme ile ilgili görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: gtagta 5gta online

Son Gönderiler

DPI ve CPI Farkı Ne Anlama Geliyor

Satın almak için yeni bir fare arıyorsanız DPI terimiyle karşılaşmış olabilirsiniz. DPI, özellikle oyun oynamak için…

6 gün önce

2020 Özeti – Yıla Bakış

Uzun zamandır bloğa kişisel yazı girmiyordum. Önce Sezer abinin bloğundan ardından Tahsin Bey'in bloğundan gelen…

2 hafta önce

Resim Paleti ile Boyaların Benzersizliği

Her insan için, en eğlenceli ve dinlendirici aktivitelerden bir tanesi de resim yapmaktır. Ruhu dinlendiren…

3 hafta önce

Steam Puan Dükkanı Rehberi

Steam Puan Dükkanı, Steam'in yakın zamanda duyurduğu yeni bir özellik. Steam Puan Dükkanı sayesinde profilinizi…

4 hafta önce

İncia Kişisel Bakım Ürünleri

Kişisel bakım hayatlarımızın olmazsa asla dışarı bile çıkamayacağımız bir durum haline gelmiştir. Kişisel bakımlarımız ile…

1 ay önce

Çiftlere Özel Beştaş Yüzük

Moda tutkunlarının vazgeçilmezi, kadınların cazibesi olan beştaş yüzük her şeyi ile harika bir sanatsal tasarımdır.…

1 ay önce