Kategoriler: Genel

Kaçak Dizisi

Kaçak Dizisi şu an dizilerin kıyıma uğradığı dönemde kendini ispatlamayı başarmış bir dizi olarak ön plana çıkmaktadır. Şu an ikinci sezonunu yaşadığı bu dönemde bile reytinglerde kendine pastadan önemli bir pay almayı başardı. Geçen sezonda kadroda olan iki isim Özlem Yılmaz ve Mustafa Avkıran’ın ayrılmasından sonra diziye bir büyük usta Haluk Bilginer’in katılması ile kadrosunu güçlendiren yapımcılar tam da izleyicinin istediği gibi her bölümün sonu aksiyon içerisinde geçiyor. Kaçak izleyicisinin her hafta salı günleri dizinin başlama saati olan 20:00’da ekranlarının başında sabırsızlıkla beklediği bir yapım olma özelliğini sürdürüyor. Yapımcısı Süreç Film son zamanlarda yaptığı yapımlar ile her geçen gün kalitesini artırmayı sürdürüyor. Kurtlar Vadisi serüveninin ardından “Kaçak” ile iyi bir ivme yakalayan ve bu çizgisinde devam eden Gürkan Uygun rol arkadaşları Hasan Büyükçetin ve İnanç Konukçu ile her hafta bizlere keyifli saatler yaşatmaya devam ediyor ve edecektir.

Geçen haziran ayında yayınlanan Kaçak Sezon Finali bizleri bir hayli heyecan içerisinde sokmuştu zira dizinin lokomatiflerinden birisi olan Berk Hakman canlandırdığı “Ertan Demir” karakteri ile diziye ayrı bir hava ve zevk kattığı için öldü gibi gösterilip tekrar diziye devam etmesi ile izleyicinin memnuniyetini kazandı. Kaçak 46. Bölüm ile karşımıza geldi ve bu şu anda büyük bir başarı olarak gözükebilir. Nice çok bütçeli yapımın bir bir bitmesi gözünün yaşına dahi bakılmadığı bu dönemde 46. Bölüme ulaşmak iyi bir kazanım oldu. Bakalım dizinin ilerleyen bölümlerinde bizleri ne sürprizler bekliyor, izleyip göreceğiz. Kaçak, aksiyonun yanı sıra verdiği sosyal mesajlar ile de seyircinin beğenisini kazanıyor. Kaçak son bölümlerde sürekli uyuşturucunun zararları ve gençler üzerinde yaptığı olumsuz değişimleri konu ediniyor. Bu ele alınan konular ailelerin bilinçlendirilmesi için de iyi bir hareket olarak dizinin artı hanesine yazılabilir. Kaçak dizisi için açılan fan sitesi her hafta diziden önce Kaçak Fragmanı ve Kaçak Bölüm Fotoğrafları ile Kaçak dizisi hayranlarını bekliyor. Ayrıca dizinin yayında olduğu saatte Kaçak Canlı İzle sayfası ile HD olarak sizlere sunuyor. Dizi bittikten sonra Bölüm videosu ile sizlerle birlikte oluyor. http://kacakizle.blogspot.com

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: ad

Son Gönderiler

The Walking Dead Evreninde Bir Dizi Daha Mı?

Bildiğiniz gibi veya birazdan öğreneceğiniz gibi The Walking Dead evreninde geçen başka bir dizi daha…

1 ay önce

#Alive (2020) Film İncelemesi

#Alive, Cho il Hyung tarafından yönetilen ve Yoo Ah-in ile Park Shin-hye'yin iki genç yetişkini…

2 ay önce

MSI Optix AG32CV 31.5″ 165Hz 1ms Monitör İncelemesi

Yaklaşık üç ay önce MSI Optix AG32CV model monitörünü satın aldım. Bu inceleme yazısını da…

4 ay önce

Ralli Pilotuyla Yarıştım

Evet doğru. Bizim Youtuberlardan neyimiz eksik. Biz de böyle başlık atabiliriz yani, neden olmasın? Gerçekten…

4 ay önce

Durdurulamaz Güç (2020) Film İncelemesi

Vin Diesel, yakın zamanda bir eylemde öldürülen ve RST şirketi tarafından süper kahraman Bloodshot olarak…

4 ay önce

M60 AMBT War Thunder’a Geliyor!

Bilindiği gibi War Thunder belli süre arayla Dünya Savaşı etkinliği yapıyor. Bu sezonki dünya savaşı…

5 ay önce