Kategoriler: İnternet

Dünyaca Ünlü Arama Motoru Uzmanları Türkiye’de Buluşuyor

Ülkemizde de son yıllarda giderek daha fazla karşılaşmaya başladığımız SEO, arama motoru algoritmaları çerçevesinde internet sitelerinin daha üst sıralarda yer almasını sağlıyor. SEO dünyasının hızla gelişim göstermesi ve dinamik yapısı sebebiyle trendlerin takip edilmesi

Türkiye’de arama motoru optimizasyonu ve dijital pazarlama konusunda sayısız başarıya imza atan eski adıyla SEOzeo, yeni adıyla Zeo ekibi tarafından düzenlenecek olan Digitalzone’16 etkinliğinde bu yıl yine dünyaca ünlü arama motoru uzmanları ülkemizde olacak.

Arama motorlarında yükselmenin sırlarının paylaşılacağı etkinlikte aynı zamanda içerik pazarlama, dijital pazarlama ve arama motoru algoritmaları konusunda da çeşitli oturumlar yer alacak. Türkiye’nin SEO adına düzenlenen ilk ve tek etkinliğine imza atmayı başaran dijital pazarlama ajansı  Zeo, Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı sloganı ile bu yıl Digitalzone’16 etkinliğini tanıtmış durumda.

SEO dünyasında yaşanan tüm gelişmelerin tartışılacağı Digitalzone’16 etkinliğinde yer alacak isimler ise bir hayli iddialı. 21-22 Ekim tarihlerinde Şişli Radisson Blu Hotel’de yapılacak olan etkinlikte Will Reynolds, Tom Anthony, Brian Dean, Cosmin Negrescu ve Gary Illyes gibi isimler yer alacak.

Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı

Geçtiğimiz yıla göre daha fazla konuşmacı ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan Digitalzone’16 etkinliğine bu yıl rekor bir katılım yapılması bekleniyor. İçerik pazarlama konferanslarının da yer alacağı etkinlikte eş zamanlı olarak iki ayrı oturum gerçekleşecek.

Zeo ekibinin kurucu üyesi olan Yiğit Konur’un açılış konuşması ile ziyaretçilerine “Merhaba” diyecek olan Digitalzone’16 etkinliğinin ilk gününde 2016 yılında pazarlama uzmanlarının Google’a ne şekilde uyum sağlayabilecekleri, anahtar kelimelerden konu başlıklarına semantik yapıların oluşturulması ve SEO dünyasının tüm yenilikleri konu alınacak.

İki gün boyunca sürecek olan Digitalzone’16 etkinliğinde dünyaca ünlü konferanslarda yer alan isimler bulunacak. Endüstrinin lideri olarak nitelendirilen isimler ziyaretçiler ile Digitalzone’16 etkinliğinde bir araya gelecekler. 10’un üzerinde yabancı konuşmacı ve 700’den fazla üst dizey dijital pazarlama uzmanı bu yıl Radisson Blu Hotel Şişli’de iki gün boyunca ziyaretçilerini bekliyor olacaklar. Türkiye’nin en kapsamlı dijital pazarlama konferansını kaçırmamak için rezervasyonunuzu erkenden yapabilirsiniz.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

#Alive (2020) Film İncelemesi

#Alive, Cho il Hyung tarafından yönetilen ve Yoo Ah-in ile Park Shin-hye'yin iki genç yetişkini…

4 gün önce

MSI Optix AG32CV 31.5″ 165Hz 1ms Monitör İncelemesi

Yaklaşık üç ay önce MSI Optix AG32CV model monitörünü satın aldım. Bu inceleme yazısını da…

1 ay önce

Ralli Pilotuyla Yarıştım

Evet doğru. Bizim Youtuberlardan neyimiz eksik. Biz de böyle başlık atabiliriz yani, neden olmasın? Gerçekten…

2 ay önce

Durdurulamaz Güç (2020) Film İncelemesi

Vin Diesel, yakın zamanda bir eylemde öldürülen ve RST şirketi tarafından süper kahraman Bloodshot olarak…

2 ay önce

M60 AMBT War Thunder’a Geliyor!

Bilindiği gibi War Thunder belli süre arayla Dünya Savaşı etkinliği yapıyor. Bu sezonki dünya savaşı…

3 ay önce

Oyun Marketi

Dijitalleşmenin oyunlar üstündeki etkisinin de günden güne arttığı günümüzde haber oyun sitelerinin ihtiyacı da artmıştır.…

3 ay önce