Kategoriler: İnternet

Dünyaca Ünlü Arama Motoru Uzmanları Türkiye’de Buluşuyor

Ülkemizde de son yıllarda giderek daha fazla karşılaşmaya başladığımız SEO, arama motoru algoritmaları çerçevesinde internet sitelerinin daha üst sıralarda yer almasını sağlıyor. SEO dünyasının hızla gelişim göstermesi ve dinamik yapısı sebebiyle trendlerin takip edilmesi

Türkiye’de arama motoru optimizasyonu ve dijital pazarlama konusunda sayısız başarıya imza atan eski adıyla SEOzeo, yeni adıyla Zeo ekibi tarafından düzenlenecek olan Digitalzone’16 etkinliğinde bu yıl yine dünyaca ünlü arama motoru uzmanları ülkemizde olacak.

Arama motorlarında yükselmenin sırlarının paylaşılacağı etkinlikte aynı zamanda içerik pazarlama, dijital pazarlama ve arama motoru algoritmaları konusunda da çeşitli oturumlar yer alacak. Türkiye’nin SEO adına düzenlenen ilk ve tek etkinliğine imza atmayı başaran dijital pazarlama ajansı  Zeo, Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı sloganı ile bu yıl Digitalzone’16 etkinliğini tanıtmış durumda.

SEO dünyasında yaşanan tüm gelişmelerin tartışılacağı Digitalzone’16 etkinliğinde yer alacak isimler ise bir hayli iddialı. 21-22 Ekim tarihlerinde Şişli Radisson Blu Hotel’de yapılacak olan etkinlikte Will Reynolds, Tom Anthony, Brian Dean, Cosmin Negrescu ve Gary Illyes gibi isimler yer alacak.

Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı

Geçtiğimiz yıla göre daha fazla konuşmacı ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan Digitalzone’16 etkinliğine bu yıl rekor bir katılım yapılması bekleniyor. İçerik pazarlama konferanslarının da yer alacağı etkinlikte eş zamanlı olarak iki ayrı oturum gerçekleşecek.

Zeo ekibinin kurucu üyesi olan Yiğit Konur’un açılış konuşması ile ziyaretçilerine “Merhaba” diyecek olan Digitalzone’16 etkinliğinin ilk gününde 2016 yılında pazarlama uzmanlarının Google’a ne şekilde uyum sağlayabilecekleri, anahtar kelimelerden konu başlıklarına semantik yapıların oluşturulması ve SEO dünyasının tüm yenilikleri konu alınacak.

İki gün boyunca sürecek olan Digitalzone’16 etkinliğinde dünyaca ünlü konferanslarda yer alan isimler bulunacak. Endüstrinin lideri olarak nitelendirilen isimler ziyaretçiler ile Digitalzone’16 etkinliğinde bir araya gelecekler. 10’un üzerinde yabancı konuşmacı ve 700’den fazla üst dizey dijital pazarlama uzmanı bu yıl Radisson Blu Hotel Şişli’de iki gün boyunca ziyaretçilerini bekliyor olacaklar. Türkiye’nin en kapsamlı dijital pazarlama konferansını kaçırmamak için rezervasyonunuzu erkenden yapabilirsiniz.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Into the Night (2020) Dizi İncelemesi

Netflix Belçika yapımı olan Into the Night dizisi 1 mayıs tarihinde yayınlandı. Jacek Dukaj’ın yazdığı…

3 hafta önce

Call of Duty: Warzone (2020) Oyun incelemesi

Call of Duty: Warzone, Activision’un Call of Duty oyunlarından en iyi ve en başarılı olan…

1 ay önce

Ses İzolasyonu Süngerleri

Akustik ve ses kesici yalıtım süngerleri olarak 2 farklı amaçta kullanılmaktadır. Akustik ses yalıtım süngeri…

2 ay önce

The Last Kingdom (2015) Dizi İncelemesi

Son günlerde oldukça popüler bir platform olan Netflix’te en son 4. sezonu ile yayına giren…

2 ay önce

Aradığınız Alan Adı Kime Ait?

Hayalinizdeki web sitesini oluşturmak için izlemeniz gereken ilk adım bir alan adı seçmek ve daha…

3 ay önce

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020) Film İncelemesi

Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas'ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir.…

3 ay önce