Kategoriler: İnternet

Yurtdışından Ucuza Alınabilecek 8 İlginç Ürün

Yurtdışından alışveriş yapabileceğimiz sitelerin sayısı bir elin parmaklarını geçmese de hem ücretsiz kargo hem de daha ucuz seçeneklerle internet üzerinden yapacağımız alışverişlere alternatif olabilecek birçok yabancı internet sitesi mevcut. Peki bu internet sitelerinden alınabilecek en ilginç ürünler neler olabilir?

Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Pek çok farklı tasarıma sahip olan bu ürünü Türkiye’de de bulmak mümkün ancak yurtdışından daha ucuza getirtilebilen sürümleri de mevcut. Günlük hayatımıza yeni yeni giren bu ürüne yaklaşık 15 dolar civarında bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Mini Drone

Drone’lar da yavaş yavaş rc oyuncakların yerini alan yeni bir teknoloji sayılır. Fakat bu ürünü ilginç kılan ve listeye girmesini sağlayan özelliği ise minik olması. Aslı kadar keyif verir mi bilinmez ama bu ürünü de yurtdışından yaklaşık 20 dolar civarına alabilirsiniz.

USB Girişli Ayak Isıtıcısı

Yaklaşık 4 dolara sahip olabileceğiniz bu ilginç ürünü terliğinizin tabanına yerleştirerek kışın üşütmekten kurtulabilirsiniz. Aynı cihazın minder şeklinde olanı da var. Onu da oturduğunuz yere koyup kış hastalıklarından korunmanız mümkün.

At Kafası

Gözlerin üzerinizde olması hoşunuza gidiyorsa bu ürünü mutlaka almalısınız. Nerede kullanacağınız sizin hayal gücünüze kalmış.

Mini Projeksiyon

Yine küçülen boyutuyla listede kendine yer bulan bir ürün. Minik projeksiyon. Normal projeksiyonlara karşı daha ufak boyutta olması bir kenara dursun neredeyse hiç ısınmıyorlar. Tabii bunun yanında görüntü kalitesi de normale göre biraz daha ‘minik’ olabiliyor maalesef. Bu ürünleri de yaklaşık 50 dolar gibi bir fiyata yurtdışı alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz.

Balon Patlatan Lazer

Çocukluğumuzda bakkallardan alıp oynadığımız küçük lazerleri unutmak mümkün değil. Ne kadar yaşımız ilerlese de eski alışkanlıklarımızdan kurtulamıyoruz. İşte listenin bu maddesinde de uzun menzilli lazer var. Yaklaşık 5 dolara temin edebileceğiniz bu lazerlerin menzili 100 metre ile 500 metre arasında değişiyormuş. Hiç alıp denemedim ama 5 kilometre yazanları da var ve fiyatları çok ucuz. Ne kadar inandırıcı orası tartışılır ama 5 dolar böyle bir ürün için fazla sayılmaz.

Domates Dilimleyici

Yurtdışı alışveriş sitelerinde birden fazla türde mutfak aletleri de mevcut. Listeye sadece domates dilimleyici eklemiş olsam da bunun yanında çekirdek çıkartıcı, portakal soyucu, yumurta dilimleyici ve patates temizleyici gibi birbirinden farklı oldukça kullanışlı ve bir o kadar da ilginç ürün var.

Devrilmeyen Bardak

Bilgisayar başındayken bir şeyler içmek çoğu kişi için kabus gibidir. Çünkü ne kadar dikkatli olursanız olun o bardak bir gün klavyenin üstüne dökülecektir. İşte muhtemelen bu durumdan çok müzdarip olan bir kişi oturmuş devrilmeyen bardak yapmış. Örnekteki gibi sadece bilgisayar başındayken değil de piknik alanlarında veya kanepede otururken yani bardağın devrilmesine müsait olan her yerde bu bardağı gönül rahatlığıyla kullanmanız mümkün. Fiyatı da 15 ile 20 dolar arasında değişiyor.

Rate this post
Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Yeni Google Chrome Yerleşik RSS Beslemesi ile Geliyor

Android için Chrome artık yerleşik bir RSS beslemesine sahip. Google, yerel RSS işlevselliğini tanıtan web…

2 ay önce

Windows 11’de En Yaygın Sorunlar Nasıl Düzeltilir?

Windows 11'de sorun mu yaşıyorsunuz? Okumaya devam edin. Windows 11 Yükleme Sorunlarını Düzeltme Windows 10'un…

3 ay önce

Yarının Savaşı (2021) Film İncelemesi

2051 yılından bir grup zaman yolcusu acil bir mesaj iletmek için geldiğinde dünya şaşkına döner.…

4 ay önce

SEO Danışmanlığında SEO FD Farkı

Yüzlerce web sitesinin teknik ve stratejik işlemlerini üstlenen SEO FD ajansı şimdi de SEO danışmanlığı…

4 ay önce

Perşembe Yaylasında Karavan Kampı

Ordu'nun Aybastı ilçesine bağlı olan Perşembe Yaylası, akarsularıyla ünlü, çimlerle kaplı tepeleri ve sürekli yön…

5 ay önce

Cilt Bakımında La Roche Posay Farkı

La Roche Posay Ne İçin Kullanılır? La Roche Posay markasının tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına uygun…

5 ay önce