Kategoriler: İnternet

İş Dünyasının Kalbi Capital’de Atıyor

İş dünyası her günü birbirinden farklı sürprizlerle dolu olan ucu bucağı görünmeyen devasa bir mecra. Dolayısıyla iş dünyasına dair gündemi takip etmek bir hayli uğraştırıcı. İşte bugün iş dünyasına dair tüm alanlarla ilgili bütün gelişmeleri takip edebileceğiniz Capital adıyla yayın yapan bir siteden bahsedeceğim.

Günümüz iş dünyasında rekabet ortamı oldukça yüksek bir piyasa hakim durumda. Bu rekabet ortamı da beraberinde birçok riski ve birçok fırsatı da beraberinde getiriyor. İşletmeler için bu ortama ayak uydurmak, pazar arayışları ve çeşitli kararların alınması gibi durumlardan dolayı iş dünyasına dair haberleri yakından takip etmek olmazsa olmaz bir etkinlik karşımıza çıkıyor. Bunun yanında bu araştırmaların sağlam bir kaynaktan yapılması da oldukça önem arz ediyor. Durum böyle olunca her alanla ilgili gelişmeleri takip etmek için birden fazla kaynağa ihtiyaç duyuluyor. İşte burada imdadımıza yetişen iş dünyası ile ilgili her türlü haberi uzman yazar kadrosu ile okuyucularına aktaran Capital.com.tr internet sitesi.

Aynı zamanda FIPP üyesi olan Capital internet sitesi objektif haber anlayışıyla gündemdeki haberleri en hızlı şekilde okuyucularına ulaştırarak benzer haber siteleri arasından sıyrılmayı başarıyor. Göz yormayan sade tasarımı ile aradığınız habere veya kategoriye kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Hemen hemen yazılan her makale görsellerle ve ilgili videolarla zenginleştirilmiş. Böylece ilgili haberleri daha detaylı şekilde inceleyebiliyorsunuz. Siteye dahil olan eklenti sayesinde de haberlerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Alanında öncü olmayı hedefleyen Capital.com.tr sosyal medyada aynı şekilde faaliyetlerini sürdürmekte. Capital’i iTunes ve Google Play‘deki uygulamarı üzerinden de takip etmeniz mümkün. Çeşitli araştırmaları, sanayiyi, yeni yaklaşımları girişimciliği destekleyen yayın politikasıyla okuyucularına ulaştıran Capital aynı zamanda ‘değer yaratan içerik’ yaklaşımıyla iş dünyasında adeta bir öncü rolü izleyen, trend oluşturan ve arşivlenen bir dergidir. Capital’i Facebook‘tan, Twitter‘dan ve Linkedin‘den takip edebileceğiniz gibi RSS akışına da abone olabilirsiniz.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Aradığınız Alan Adı Kime Ait?

Hayalinizdeki web sitesini oluşturmak için izlemeniz gereken ilk adım bir alan adı seçmek ve daha…

3 hafta önce

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020) Film İncelemesi

Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas'ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir.…

1 ay önce

Terminatör: Kara Kader (2019) Film İncelemesi

Dani Ramos (Natalia Reyes) gelecekten gelen bir terminatör tarafından takip edilmektedir. Bir tarafta sıradan bir…

2 ay önce

Aylık Araç Kiralamanın Püf Noktaları

Araç kiralama yapmak isteyen kişiler gerekli olan prosedürlerden haberdar olmalıdır. Çünkü her şoför araç kiralayamamaktadır.…

2 ay önce

Dying Light (2015) Oyun İncelemesi

Dying Light, 2015 yılında Techland tarafından piyasaya sürülmüş birinci şahıs açılı bir zombi oyunudur. Dying…

2 ay önce

3 Maddede Akıllı Ev Kontrolü

Akıllı ev teknolojisi yaklaşık olarak 10 yıldır teknolojinin gündeminde olmasına rağmen, mobil ağının hızlanması ve…

3 ay önce