Kategoriler: İnternet

İş Dünyasının Kalbi Capital’de Atıyor

İş dünyası her günü birbirinden farklı sürprizlerle dolu olan ucu bucağı görünmeyen devasa bir mecra. Dolayısıyla iş dünyasına dair gündemi takip etmek bir hayli uğraştırıcı. İşte bugün iş dünyasına dair tüm alanlarla ilgili bütün gelişmeleri takip edebileceğiniz Capital adıyla yayın yapan bir siteden bahsedeceğim.

Günümüz iş dünyasında rekabet ortamı oldukça yüksek bir piyasa hakim durumda. Bu rekabet ortamı da beraberinde birçok riski ve birçok fırsatı da beraberinde getiriyor. İşletmeler için bu ortama ayak uydurmak, pazar arayışları ve çeşitli kararların alınması gibi durumlardan dolayı iş dünyasına dair haberleri yakından takip etmek olmazsa olmaz bir etkinlik karşımıza çıkıyor. Bunun yanında bu araştırmaların sağlam bir kaynaktan yapılması da oldukça önem arz ediyor. Durum böyle olunca her alanla ilgili gelişmeleri takip etmek için birden fazla kaynağa ihtiyaç duyuluyor. İşte burada imdadımıza yetişen iş dünyası ile ilgili her türlü haberi uzman yazar kadrosu ile okuyucularına aktaran Capital.com.tr internet sitesi.

Aynı zamanda FIPP üyesi olan Capital internet sitesi objektif haber anlayışıyla gündemdeki haberleri en hızlı şekilde okuyucularına ulaştırarak benzer haber siteleri arasından sıyrılmayı başarıyor. Göz yormayan sade tasarımı ile aradığınız habere veya kategoriye kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Hemen hemen yazılan her makale görsellerle ve ilgili videolarla zenginleştirilmiş. Böylece ilgili haberleri daha detaylı şekilde inceleyebiliyorsunuz. Siteye dahil olan eklenti sayesinde de haberlerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Alanında öncü olmayı hedefleyen Capital.com.tr sosyal medyada aynı şekilde faaliyetlerini sürdürmekte. Capital’i iTunes ve Google Play‘deki uygulamarı üzerinden de takip etmeniz mümkün. Çeşitli araştırmaları, sanayiyi, yeni yaklaşımları girişimciliği destekleyen yayın politikasıyla okuyucularına ulaştıran Capital aynı zamanda ‘değer yaratan içerik’ yaklaşımıyla iş dünyasında adeta bir öncü rolü izleyen, trend oluşturan ve arşivlenen bir dergidir. Capital’i Facebook‘tan, Twitter‘dan ve Linkedin‘den takip edebileceğiniz gibi RSS akışına da abone olabilirsiniz.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Into the Night (2020) Dizi İncelemesi

Netflix Belçika yapımı olan Into the Night dizisi 1 mayıs tarihinde yayınlandı. Jacek Dukaj’ın yazdığı…

3 hafta önce

Call of Duty: Warzone (2020) Oyun incelemesi

Call of Duty: Warzone, Activision’un Call of Duty oyunlarından en iyi ve en başarılı olan…

1 ay önce

Ses İzolasyonu Süngerleri

Akustik ve ses kesici yalıtım süngerleri olarak 2 farklı amaçta kullanılmaktadır. Akustik ses yalıtım süngeri…

2 ay önce

The Last Kingdom (2015) Dizi İncelemesi

Son günlerde oldukça popüler bir platform olan Netflix’te en son 4. sezonu ile yayına giren…

2 ay önce

Aradığınız Alan Adı Kime Ait?

Hayalinizdeki web sitesini oluşturmak için izlemeniz gereken ilk adım bir alan adı seçmek ve daha…

3 ay önce

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020) Film İncelemesi

Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas'ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir.…

3 ay önce