Kategoriler: İnternet

İş Dünyasının Kalbi Capital’de Atıyor

İş dünyası her günü birbirinden farklı sürprizlerle dolu olan ucu bucağı görünmeyen devasa bir mecra. Dolayısıyla iş dünyasına dair gündemi takip etmek bir hayli uğraştırıcı. İşte bugün iş dünyasına dair tüm alanlarla ilgili bütün gelişmeleri takip edebileceğiniz Capital adıyla yayın yapan bir siteden bahsedeceğim.

Günümüz iş dünyasında rekabet ortamı oldukça yüksek bir piyasa hakim durumda. Bu rekabet ortamı da beraberinde birçok riski ve birçok fırsatı da beraberinde getiriyor. İşletmeler için bu ortama ayak uydurmak, pazar arayışları ve çeşitli kararların alınması gibi durumlardan dolayı iş dünyasına dair haberleri yakından takip etmek olmazsa olmaz bir etkinlik karşımıza çıkıyor. Bunun yanında bu araştırmaların sağlam bir kaynaktan yapılması da oldukça önem arz ediyor. Durum böyle olunca her alanla ilgili gelişmeleri takip etmek için birden fazla kaynağa ihtiyaç duyuluyor. İşte burada imdadımıza yetişen iş dünyası ile ilgili her türlü haberi uzman yazar kadrosu ile okuyucularına aktaran Capital.com.tr internet sitesi.

Aynı zamanda FIPP üyesi olan Capital internet sitesi objektif haber anlayışıyla gündemdeki haberleri en hızlı şekilde okuyucularına ulaştırarak benzer haber siteleri arasından sıyrılmayı başarıyor. Göz yormayan sade tasarımı ile aradığınız habere veya kategoriye kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Hemen hemen yazılan her makale görsellerle ve ilgili videolarla zenginleştirilmiş. Böylece ilgili haberleri daha detaylı şekilde inceleyebiliyorsunuz. Siteye dahil olan eklenti sayesinde de haberlerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Alanında öncü olmayı hedefleyen Capital.com.tr sosyal medyada aynı şekilde faaliyetlerini sürdürmekte. Capital’i iTunes ve Google Play‘deki uygulamarı üzerinden de takip etmeniz mümkün. Çeşitli araştırmaları, sanayiyi, yeni yaklaşımları girişimciliği destekleyen yayın politikasıyla okuyucularına ulaştıran Capital aynı zamanda ‘değer yaratan içerik’ yaklaşımıyla iş dünyasında adeta bir öncü rolü izleyen, trend oluşturan ve arşivlenen bir dergidir. Capital’i Facebook‘tan, Twitter‘dan ve Linkedin‘den takip edebileceğiniz gibi RSS akışına da abone olabilirsiniz.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Ralli Pilotuyla Yarıştım

Evet doğru. Bizim Youtuberlardan neyimiz eksik. Biz de böyle başlık atabiliriz yani, neden olmasın? Gerçekten…

2 hafta önce

Durdurulamaz Güç (2020) Film İncelemesi

Vin Diesel, yakın zamanda bir eylemde öldürülen ve RST şirketi tarafından süper kahraman Bloodshot olarak…

4 hafta önce

M60 AMBT War Thunder’a Geliyor!

Bilindiği gibi War Thunder belli süre arayla Dünya Savaşı etkinliği yapıyor. Bu sezonki dünya savaşı…

1 ay önce

Oyun Marketi

Dijitalleşmenin oyunlar üstündeki etkisinin de günden güne arttığı günümüzde haber oyun sitelerinin ihtiyacı da artmıştır.…

2 ay önce

Ucuz ve Güvenilir Alan Adı Nasıl Satın Alınır?

Alan adı satın almadan önce dikkat edilmesi gereken uzunluk ve kısalık, tire kullanımı, söyleniş kolaylığı…

2 ay önce

Korayspor Taraftar Ürünleri

Taraftar Ürünleri kategorisinde, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Ankaragücü ve Bursaspor takımlarına ait, takımınızı desteklemek ve sevdiklerinize…

2 ay önce