Kategoriler: DiziSinema

Seslendirme Sanatçıları ve Sesleri

Bu yazımda geçenlerde rastladığım bir youtube oynatma listesine yer vereceğim. Bazen ‘Acaba bu karakteri kim seslendiriyor?’ sorusu çoğumuzun aklını meşgul etmiştir. İşte bu gizemli sorunun cevabına ve arkasındaki hikayeye bu videolar sayesinde ışık tutabileceğiz. Bu listede yer alan videolar aynı zamanda TRT kanalında da yayınlanmıştı. Belki oradan izlemiş olanlar olabilir. Onlar için bu liste de yer imlerine kaydedilecek unutulmaması gereken bir liste bence. Daha önce denk gelmemiş olanlar için ise bu liste çocukluğundan beri aklına takılan, sürekli bir soru işareti olarak yerini koruyan gizemin kapılarını açan bir anahtar niteliğinde. Öyle ki listede yer alan videoların çekiminde kullanılan teknikler de duruma apayrı bir gizem daha katıyor. Bu videolarda Nicolas Cage’ten tutun Charlize Theron’a hatta Kill Bill’deki The Bride’a, Rocky serisindeki efsane boksör Rocky’e kadar birçok kişinin sesi olan onların seslendirmesini, dublajını yapan kişilerin hayatlarına, bu işe nasıl başladıklarına ve bu işi nasıl yaptıklarına tanık olacaksınız. Emin olun hepsinini birbirinden ilginç birbirinden komik ve birbirinden duygusal hikayeleri var.

Eğer herhangi bir projeniz için uygun bir hizmet arıyorsanız SadeceOn her konuda olduğu gibi en uygun seslendirme fiyatlarıyla, en profesyonel şekilde size bu hizmeti sunmaya hazır! Seslendirmen iseniz yeteneğinizi kazanca çevirebilirsiniz. Santral seslendirme, İngilizce seslendirme, bayan seslendirme gibi her alanda ihtiyacınız olan kaliteli hizmetlere ulaşabilirsiniz. 10 TL den başlayan fiyatlarla, farklı seslendirmen seçenekleriyle profesyonel seslendirme hizmetleri sayfasından faydalanabilirsiniz.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

The Walking Dead Evreninde Bir Dizi Daha Mı?

Bildiğiniz gibi veya birazdan öğreneceğiniz gibi The Walking Dead evreninde geçen başka bir dizi daha…

1 hafta önce

#Alive (2020) Film İncelemesi

#Alive, Cho il Hyung tarafından yönetilen ve Yoo Ah-in ile Park Shin-hye'yin iki genç yetişkini…

2 ay önce

MSI Optix AG32CV 31.5″ 165Hz 1ms Monitör İncelemesi

Yaklaşık üç ay önce MSI Optix AG32CV model monitörünü satın aldım. Bu inceleme yazısını da…

3 ay önce

Ralli Pilotuyla Yarıştım

Evet doğru. Bizim Youtuberlardan neyimiz eksik. Biz de böyle başlık atabiliriz yani, neden olmasın? Gerçekten…

3 ay önce

Durdurulamaz Güç (2020) Film İncelemesi

Vin Diesel, yakın zamanda bir eylemde öldürülen ve RST şirketi tarafından süper kahraman Bloodshot olarak…

4 ay önce

M60 AMBT War Thunder’a Geliyor!

Bilindiği gibi War Thunder belli süre arayla Dünya Savaşı etkinliği yapıyor. Bu sezonki dünya savaşı…

4 ay önce