Kategoriler: İnternet

Etkileşimli İş Sitesi BizPoint

Bugün sizlere iş arayanlar ile iş verenleri buluşturan muhteşem bir site olan BizPoint’ten bahsedeceğim. BizPoint aracılığı ile iş yeri profili oluşturup müşterileriniz ile anında iletişime geçebilirsiniz. Avrupa, Asya ve Amerika dahil olmak üzere Türkiye’nin herhangi bir şehrinde veya çevrenizde düzenlenen etkinliklerden haberdar olabilir fırsatları bulabilir ve size lazım olan hizmetler için aradığınız iş yerinden veya alanında uzman kişilerden teklifler isteyebilirsiniz.

BizPoint ekibi bu siteyi tasarlarken Türkiye’deki global proje eksikliğinden yola çıkarak kullanıcıların ve uzmanların yanında iş yerleriyle de birleşmiş, tam bütünleşik ve kaliteli bir hizmeti nasıl sunacaklarına dair bir fikir arayışına girişmişler.  Sonuç olarak da iş yerleri ve uzmanlar ile birlikte bireysel kullanıcıların da ihtiyaç duyduğu birçok yenilikçi çözümleri, faydalı araçları ve çeşitli fırsatları tek çatı altında bulabilecekleri BizPoint ortaya çıkmış.

BizPoint’e kaydolmak çok kolay. Halihazırda bir Facebook hesabınız var ise bununla direkt olarak kaydolabilirsiniz. Dilerseniz e-posta adresinizle de kaydolmanız mümkün. Kaydolduktan sonra karşınıza çıkan uyarıdan işyeri sahibi iseniz birkaç bilgiyi girerek işyeri profilinizi de oluşturabilirsiniz. Profilinizi oluşturduktan sonra çevrenizdeki iş yerlerini arayabilir bu iş yerlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Etkinlikler sekmesinden ise çevrenizde bulunan veya seçtiğiniz bir konumda yer alan etkinlikler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Teklifler sekmesinden de çeşitli hizmetler için uzmanlara teklif verebilirsiniz. Fırsatlar kısmında ise çevrenizde yer alan fırsatlar ve indirimler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer bir iş arıyorsanız, son sekme de sizin için. Gördüğünüz gibi BizPointi kullanmak çok kolay. Üstelik siteye girdiğinizde bildirimleri etkinleştirdiğiniz takdirde ilanlardan ve fırsatlardan anlık haberdar olabilirsiniz.

BizPoint aynı zamanda B2B2C ana temelinde hem B2B hem de B2C, C2B, C2C desteklemektedir. B2B (Business-To-Business) ile BizPoint iş yerleri arasında iş ilişkileri oluşturmayı sağlayan bir platform görevini üstlenmiş oluyor. Bu görevi ile işyerlerinin bulunması, araştırma, pazarlama, irtibat kurma ve tanıştırma gibi gerekli olan birebir ilişkilere imkan sağlıyor ve aynı zamanda satışa yönelik destekler sunuyor.

BizPoint’e kayıt ücretsiz iken çeşitli özelliklerden faydalanmak için üyelik planınızı yükseltmek isteyebilirsiniz. Dijital Dönüşüm kapsamında Kayıtlı Bireysel, Kâr Amacı Gütmeyen ve İşyeri Basic paketleri kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. İşyerinizi daha da büyütmek isterseniz Basic+, Silver, Gold, Enterprise paketlerine geçiş yapabilirsiniz. Üyelik planları arasındaki karşılaştırmalar ve özelliklerine ulaşmak için Üyelik Planları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BizPoint’e aynı zamanda mobil uygulamalar sayesinde de ulaşabilirsiniz. BizPoint mobil uygulaması Google Play ve App Store‘da yer alıyor. Eğer BizPoint’i sosyal medyadan da takip etmek isterseniz Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn ve Pinterest üzerinde profili mevcut.

Rate this post
Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Düğün Elbisesi

Günümüz tasarımı yapılan düğün elbisesi modelleri göz alıcı görsellikle desteklenmektedir. Burada düğün elbiselerinin kendi tarzınızı…

3 gün önce

Eşofman Takımı Modellerinde Göz Alıcı Modeller

Eşofman takımı hemen hemen her kişinin mutlaka bir kaç takımı olduğu bir giysi türüdür. Eşofman takımı hem…

6 gün önce

Evren Sungur Sanat Eserleri Nerede Bulunur?

Evren Sungur hem sanat alanında gelişmiş olan hem de kendini son zamanlarda oldukça fazla gösteren…

1 hafta önce

WordPress Sayfaları ve Gönderiler Arasındaki Fark Nedir?

Bir WordPress sitesini ilk kez başlatmak çok zor görünebilir. Örneğin, WordPress'e yeni başlayanların çoğu, bir…

2 hafta önce

RaceRoom Racing Experience Dereceli Şampiyonalar Başlıyor

Eski adıyla SinBin Studioları tarafından geliştirilen RaceRoom Racing Experience yarış simülasyonu büyük bir güncellemeye daha…

3 hafta önce

Traktör Kuyruk Mili İle Çalışan Su Pompası Fiyatları

Kendisine has çalışma stili ile birlikte ortalama 40 metre  gelinlikten emiş yeteneğine sahip olan traktör…

1 ay önce