Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Nasıl yapılır kategorimizin bugünkü konusunda Instagram’a bilgisayardan fotoğraf yükleme olayını detaylıca anlatacağım. Aslına bakarsanız detaylıca anlatacak bir şey yok. Yani anlatacaklarım oldukça kısa ve öz. Dilerseniz nasıl yapacağımıza bakalım.

İnternet Tarayıcısı

Öncelikle bilgisayardan internete girmek için bir internet tarayıcısına sahip olmamız gerekiyor. Chrome, Firefox, Opera veya Safari herhangi birinden instagram.com adresine giriş yapın. Chrome tarayıcısı dışında bir tarayıcı kullanıyorsanız en son adıma atlayın.

Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Instagram’ın internet sitesine girdikten sonra giriş yapmadıysanız giriş yapın. Ardından Chrome kullanıcılarının klavyelerinden F12 tuşuna bastıktan sonra aşağıdaki görselde belirttiğim tuşa basmaları gerekiyor.

Arayüzün değişmesi için sayfa bu haldeyken sayfayı yenileyin. Bu işlem için klavyenizden F5 tuşuna basabilirsiniz. Tebrikler! Telefondan girdiğiniz Instagram arayüzüne hoşgeldiniz. Pek aynısı olmasa da fotoğraf ve video yükleme işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Diğer Tarayıcılar İçin

Mozilla Firefox tarayıcısı kullanıyorsanız bu işlemi F12 tuşuna bastıktan sonra CTRL + Shift + M birleşimini kullanarak aynı şekilde mobil görünüme geçiş yapın. Eğer arayüz değişmezse F5 tuşuna basıp sayfayı yenileyin. Opera tarayıcısı için Responsive Web Design Tester eklentisini indirdikten sonra instagram.com adresinde iken sayfanın herhangi bir yerine sağ tıklayıp aşağıda yer alan görseldeki adımları izleyin. Arayüz değişmezse F5 tuşuna basarak sayfayı yeniden yükleyin.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: instagram

Son Gönderiler

Tercüme Bürosu

Bazı belgelerin yasal olarak bir anlamı olması için yapılan tercümenin noter tarafında onaylanması gerekmektedir. Bu…

2 hafta önce

Canva Pro Ücretsiz Kullanım Yöntemi

Çeşitli web 2.0 araçlarını incelerken denk geldiğim bir araçtan bahsetmek istiyorum. Benim de ara sıra…

3 hafta önce

Ücretsiz Microsoft Office Lisansı Almanın 6 Yolu

Ücretsiz Microsoft Office lisansı almak zor olsa da bazı yöntemler hala kullanılabilirliğini koruyor. Microsoft Office'i ücretsiz…

1 ay önce

Kaliteli Erkek Kol Saati

Uzaktan baktığınızda kalitesini anlayabileceğiniz ürünler vardır. Erkek kol saati markalarından bazılarının ürünleri de aynen böyledir.…

2 ay önce

Patronunuza Hatasını Nasıl Söylemelisiniz?

Çoğu insan patronlarının kariyerlerinin başlarında hata yapmasını beklemez. Toplumumuzda çocukluğumuzdan itibaren yaşlılarımıza itaat etmemiz ve…

2 ay önce

Dar Salonlar İçin TV Ünitesi Önerileri

Evde bulunduğumuz sürenin büyük bir kısmını geçirdiğimiz salonların yerleşimi her zaman çok önemlidir. Ailecek bir…

2 ay önce