Kategoriler: OyunOyun Haber

Ücretsiz Assassin’s Creed 4 Black Flag

Ubisoft geçtiğimiz sene bu günlerde 30. yılına özel 30 gün içinde 7 adet oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara dağıtmıştı.

Bu sene de tatil sezonuna giriş kapsamında ücretsiz Assassin’s Creed 4 Black Flag ile World in Conflict adında iki adet oyunu dağıtıyor. 2000’lerin popüler RTS oyunu olan World in Conflict bu kampanyanın ilk ürünü olarak kullanıcılara ücretsiz sunuldu. 1989 yılında geçen oyun alternatif bir gerçeklikte çıkan 3. Dünya Savaşı’nı konu alıyor. World in Conflict 11 Aralık 2017 tarihine kadar hesaplara ücretsiz olarak eklenebilecek.

11 Aralık ile 17 Aralık 2017 tarihleri arasında ise Assassin’s Creed 4 Black Flag oyununu ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebileceksiniz. 17 Aralık 2017 tarihinden sonra da oyunu indirip oynayabilme şansınız olacak. Oyunu almak için uPlay’e girip News sekmesine tıkladığınızda en üstte oyunun afişini göreceksiniz. Afişe tıkladığınızda oyun artık hesabınızdadır.

Assassin’s Creed 4 Black Flag oyunu Korsanlığın Altın Çağı olarak tabir edilen 1715 yılını konu alıyor. 1700’lü yılların başında tek amacı denizleri ele geçirmek olan İngiltere, İspanya, Portekiz, Hollanda ve Fransa devletleri arasında bir savaş hüküm sürmektedir. Korsanlar da bu dönemde devletlere çalışan paralı asker konumunda yer alıyorlar.

1703 yılında Utrecht Antlaşması’nın imzalanıp savaşın sona ermesi üzerine korsanlar işsiz kalır ve ortada kalan korsanlar, ortak çıkarları için birleşip tüm devletlere savaş açarlar. Bu hikayede Tapınakçılar, suikastçıları alt edebilecek gücü ele geçirmek için Karayipler’e gelirler. Fakat suikastçılar Karayipler’e çoktan gelmiş ve korsanlar arasında sayılarını arttırmışlardır.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

The Walking Dead Evreninde Bir Dizi Daha Mı?

Bildiğiniz gibi veya birazdan öğreneceğiniz gibi The Walking Dead evreninde geçen başka bir dizi daha…

5 gün önce

#Alive (2020) Film İncelemesi

#Alive, Cho il Hyung tarafından yönetilen ve Yoo Ah-in ile Park Shin-hye'yin iki genç yetişkini…

1 ay önce

MSI Optix AG32CV 31.5″ 165Hz 1ms Monitör İncelemesi

Yaklaşık üç ay önce MSI Optix AG32CV model monitörünü satın aldım. Bu inceleme yazısını da…

3 ay önce

Ralli Pilotuyla Yarıştım

Evet doğru. Bizim Youtuberlardan neyimiz eksik. Biz de böyle başlık atabiliriz yani, neden olmasın? Gerçekten…

3 ay önce

Durdurulamaz Güç (2020) Film İncelemesi

Vin Diesel, yakın zamanda bir eylemde öldürülen ve RST şirketi tarafından süper kahraman Bloodshot olarak…

4 ay önce

M60 AMBT War Thunder’a Geliyor!

Bilindiği gibi War Thunder belli süre arayla Dünya Savaşı etkinliği yapıyor. Bu sezonki dünya savaşı…

4 ay önce