Kategoriler: OyunOyun Haber

Ücretsiz Assassin’s Creed 4 Black Flag

Ubisoft geçtiğimiz sene bu günlerde 30. yılına özel 30 gün içinde 7 adet oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara dağıtmıştı.

Bu sene de tatil sezonuna giriş kapsamında ücretsiz Assassin’s Creed 4 Black Flag ile World in Conflict adında iki adet oyunu dağıtıyor. 2000’lerin popüler RTS oyunu olan World in Conflict bu kampanyanın ilk ürünü olarak kullanıcılara ücretsiz sunuldu. 1989 yılında geçen oyun alternatif bir gerçeklikte çıkan 3. Dünya Savaşı’nı konu alıyor. World in Conflict 11 Aralık 2017 tarihine kadar hesaplara ücretsiz olarak eklenebilecek.

11 Aralık ile 17 Aralık 2017 tarihleri arasında ise Assassin’s Creed 4 Black Flag oyununu ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebileceksiniz. 17 Aralık 2017 tarihinden sonra da oyunu indirip oynayabilme şansınız olacak. Oyunu almak için uPlay’e girip News sekmesine tıkladığınızda en üstte oyunun afişini göreceksiniz. Afişe tıkladığınızda oyun artık hesabınızdadır.

Assassin’s Creed 4 Black Flag oyunu Korsanlığın Altın Çağı olarak tabir edilen 1715 yılını konu alıyor. 1700’lü yılların başında tek amacı denizleri ele geçirmek olan İngiltere, İspanya, Portekiz, Hollanda ve Fransa devletleri arasında bir savaş hüküm sürmektedir. Korsanlar da bu dönemde devletlere çalışan paralı asker konumunda yer alıyorlar.

1703 yılında Utrecht Antlaşması’nın imzalanıp savaşın sona ermesi üzerine korsanlar işsiz kalır ve ortada kalan korsanlar, ortak çıkarları için birleşip tüm devletlere savaş açarlar. Bu hikayede Tapınakçılar, suikastçıları alt edebilecek gücü ele geçirmek için Karayipler’e gelirler. Fakat suikastçılar Karayipler’e çoktan gelmiş ve korsanlar arasında sayılarını arttırmışlardır.

Rate this post
Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Tek Konulu ve Çok Konulu Blog ile Pazarlama Fikirleri

Pazarlama, hedef kitlenizi büyütmenize, trafiği artırmanıza ve içeriğinizi görmeyecek yeni okuyuculara ulaşmanıza yardımcı olur. Bir blog…

2 gün önce

Tek Konulu ve Çok Konulu Blog Yazmanın Artıları ve Eksileri

Artıları Bazı durumlarda içerik oluşturmak daha kolay ve daha hızlıdır - daha fazla içerik seçeneğiniz…

2 hafta önce

Çok Konulu Blog Yazmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Çok nişli bir blog oluşturmayı planlıyorsanız, başka bir nişe dalmadan önce mümkün olduğunca tek bir…

1 ay önce

Tek Konulu ve Çok Konulu Bloglar için İçerik Oluşturma

Söylenildiği gibi, içerik kraldır. Yüksek kaliteli içerik oluşturabilirseniz trafik çekecek ve para kazanacak duruma gelebilirsiniz. Çok nişli…

1 ay önce

Tek Konulu ve Çok Konulu Blog Farkları Nelerdir?

Bir blog yazmaya başlamanın en zor kısımlarından biri, ne hakkında blog yazacağınıza karar vermektir. Seçtiğiniz niş(ler),…

2 ay önce

T129 ATAK War Thunder’a Geliyor!

T129 ATAK, İtalyan A129 Mangusta taarruz helikopterinin yerli olarak modifiye edilmiş ve Türkiye tarafından Türk…

2 ay önce