Kategoriler: İnternet

Kaç Gün Kaldı?

Hayat boyunca; beklenilen özel günler, yapılan planlamalar, geriye sayımlar hiç bitmez, sürüp gider hep. Çevresinde; “bayrama kaç gün kaldı?”, “bu yılda kaç tatil günü var?”, “anneler günü ne zaman?” gibi sorulara şahit olmayan hatta bu sorularla kafası kurcalanmayan insan yok denecek kadar azdır. İşte bu ve benzeri yüzlerce soruya cevap bulabileceğiniz, geri sayım konusunda liderliğe aday bir web sitesi var, “www.kacgun.com”. Geriye sayım konusunda merak edilen her türlü bilgiye ulaşılabileceğiniz bir web sitesi.

Kaç Gün Kaldı?

Her insan sürekli bir beklenti ve merak içerisindedir. Ailesiyle görüşebilmek için bayramları bekler, 15 tatilin ne zaman olduğunu öğrenmek ister, eşiyle güzel bir kutlama için evlilik yıl dönümünü bekler, yoğun çalışma temposu içinde kaç gün tatil yapabileceğini merak eder, çocuğunu mutlu edebilmek için onun doğum gününü bekler. Hatta dört gözle bekler, iple çeker…

www.kacgun.com, merak edilen bu ve benzeri sorulara verdiği cevaplarla ve sunduğu hizmetle dikkat çekmiş olacak ki; aynı zamanda kuruluş yılı olan 2016’da, WebMasto ve Turkish-media platformları tarafından 2016 Temmuz ayında ayın sitesi seçildi. Ziyaretçileri için hep en iyi hizmeti vermeyi ve onların memnuniyetini hedefleyen site, paylaştığı bilgilerin hep güncel kalmasını ve gündemi yakalamayı amaçlamaktadır. Kullanılan üst düzey hesaplama araçları ile ziyaretçilerine en iyi hizmeti vermeye odaklanmıştır. Her gün yapılan yeni bilgi girişleri ve güncellemeler ile sürekli kaliteli ve doğru bilgiyi kullanıcılarına sunmaktadır.

Sitede Hangi Sorulara Cevap Bulabilirsiniz?

Merak ettiğiniz ve www.kacgun.com web sitesinde belirli gün ve haftaların yanında sınavlara kaç gün kaldı?, seçimlere kaç gün kaldı?, bayramlara kaç gün kaldı? gibi soruların cevaplarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ziyaretçilerinin memnuniyeti ve aradıkları tüm cevapları bulmaları konusunda büyük bir özen gösteren www.kacgun.com, lider geri sayım platformu olabilmek adına sağlam adımlarla çalışmalarını ve ilerleyişini sürdürmektedir. Ziyaretçilerinin eleştiri ve önerilerine de açık olan site yetkilileri, kullanıcılarının mutlukullanici[at]kacgun.com adresine iletecekleri mail yoluyla tavsiyelerini ulaştırabilmelerine de imkan sağlamaktadır.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

The Walking Dead Evreninde Bir Dizi Daha Mı?

Bildiğiniz gibi veya birazdan öğreneceğiniz gibi The Walking Dead evreninde geçen başka bir dizi daha…

5 gün önce

#Alive (2020) Film İncelemesi

#Alive, Cho il Hyung tarafından yönetilen ve Yoo Ah-in ile Park Shin-hye'yin iki genç yetişkini…

1 ay önce

MSI Optix AG32CV 31.5″ 165Hz 1ms Monitör İncelemesi

Yaklaşık üç ay önce MSI Optix AG32CV model monitörünü satın aldım. Bu inceleme yazısını da…

3 ay önce

Ralli Pilotuyla Yarıştım

Evet doğru. Bizim Youtuberlardan neyimiz eksik. Biz de böyle başlık atabiliriz yani, neden olmasın? Gerçekten…

3 ay önce

Durdurulamaz Güç (2020) Film İncelemesi

Vin Diesel, yakın zamanda bir eylemde öldürülen ve RST şirketi tarafından süper kahraman Bloodshot olarak…

4 ay önce

M60 AMBT War Thunder’a Geliyor!

Bilindiği gibi War Thunder belli süre arayla Dünya Savaşı etkinliği yapıyor. Bu sezonki dünya savaşı…

4 ay önce