Kategoriler: İnternet

Stolk Ümit Erdim ile 2.Sezon’a Başlıyor

Eğlenceli ve mizah içerikli paylaşımlar yapan Youtube kanalı Stolk 2. sezonuna Ümit Erdim ile ‘Merhaba!’ diyor.

Stolk, İbrahim Selim’in sunuculuğunda ‘Dünyanın bir ucundaki haber şimdi dilinizin ucunda.’ diyerek yayın hayatına başlayan ve ilginç haberleri çeşitli görseller eşliğinde izleyerek olaylara komik tarafından bakarken aynı zamanda da eğlenebileceğiniz muhteşem bir Youtube kanalı.

Açıldığı tarih 22 Ekim 2016’dan bu yana birçok kişiye hitap ederek güzel bir kitle yakalayan Stolk ikinci sezonunda sunucu olarak Ümit Erdem’i seçmesiyle iyi bir yeniliğe gitti. Tabi Stolk ekibi, sayısı 15’i bulan yazarları ve yapımcılarıyla birlikte hala aynı aileye hala aynı ekibe sahip. Oyunculuk kariyerine 1998 – 2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında başlayan Ümit Erdim’in gerek oyunculuğu gerek renkli kişiliğiyle en önemlisi de bizden biri oluşuyla Stolk’a çok şey katacağı şimdiden belli.

Stolk geçtiğimiz sezondan farklı olarak bu sezon videolarında muhabirlere ve birçok konuğa yer vererek müzikal ve skeç performanslarını artırmayı amaçlıyor. Bu şekilde önümüzdeki sezonda da Stolk birçok zengin içeriğiyle izleyicisine hitap edecek gibi görünüyor.

Takip ettiğim kadarıyla daha çok siyasi mizah içerikli paylaşımları sosyal medyada gündeme oturan Stolk kanalının yaptığı 160 video 400 milyon dakika izlenmiş ve en önemlisi de katıldığı birçok organizasyonlarda özellikle devlet üniversitelerinden gelen davetler sayesinde öğrencilerle bir araya gelerek herkesin büyük sempatisini kazanmış.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Aradığınız Alan Adı Kime Ait?

Hayalinizdeki web sitesini oluşturmak için izlemeniz gereken ilk adım bir alan adı seçmek ve daha…

3 hafta önce

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020) Film İncelemesi

Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas'ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir.…

1 ay önce

Terminatör: Kara Kader (2019) Film İncelemesi

Dani Ramos (Natalia Reyes) gelecekten gelen bir terminatör tarafından takip edilmektedir. Bir tarafta sıradan bir…

2 ay önce

Aylık Araç Kiralamanın Püf Noktaları

Araç kiralama yapmak isteyen kişiler gerekli olan prosedürlerden haberdar olmalıdır. Çünkü her şoför araç kiralayamamaktadır.…

2 ay önce

Dying Light (2015) Oyun İncelemesi

Dying Light, 2015 yılında Techland tarafından piyasaya sürülmüş birinci şahıs açılı bir zombi oyunudur. Dying…

2 ay önce

3 Maddede Akıllı Ev Kontrolü

Akıllı ev teknolojisi yaklaşık olarak 10 yıldır teknolojinin gündeminde olmasına rağmen, mobil ağının hızlanması ve…

3 ay önce