Kategoriler: Genel

Tanıtım Filmi Çekimi ile Kurumuzun Prestijini Bir Adım Öne Çıkartın!

Şirket bazlı çalışan ticari kurumların ve firmaların en büyük hedeflerinden birisi kuşkusuz bilinirlikten geçiyor. Kurum ne kadar çok kitle tarafından tanınırsa, ürün ve hizmet pazarlaması da doğru orantıda artış gösteriyor. Bu inanışın günümüzde teknolojinin önemine paralel olarak daha fazla artış gösterdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Video pazarlama hizmetleri bu anlamda büyük fayda sağlayan uygulamaların başında geliyor. 500 milyon kişinin her gün Facebook videoları izlemeleri, pazarlamacıların %52’sinin marka farkındalığında video önemine vurgu yapması ve B2B şirketlerinin %96’sının videoyu içerik pazarlama aracı olarak görmesi de yine video pazarlamasına olan önemi vurguluyor. Hatta profesyonel anlamda yapılan tanıtım filmleri de bu durumun en açık göstergesi.

Tanıtım filmleri, firmaların tanınabilirliğini artırırken diğer yandan da daha geniş çalışmalara imza atmanızın önünü açıyor. Profesyonel bazda çalışmalar gösteren Vimark, tanıtım filmi konusunda yararlanabileceğiniz kurumsal şirketlerden birisini oluşturuyor. Sizler de markanızın daha tanınır olmasını sağlamak, ürün ve hizmet yelpazenizi genişletmek istiyorsanız online platform üzerinden kendi tercihlerinize uygun bir tanıtım filmi çekimi yapılmasını talep edebilirsiniz.

Detaylı İşçilik ve Kusursuz Görsellik

Tanıtım filmi çekimi öncesinde strateji planlaması ile işe başlanıyor. Planlama yapmak, çekimin nasıl yönde ilerleyeceğini gösteren en önemli adımlardan bir tanesi. Pazarlama konusunda detaylı araştırma yapmak ve çekim öncesinde nelerin yapılacağını düşünmek her zaman kusursuz bir işçilik ortaya çıkarıyor. Ayrıca ilgili hedef kitlenin mantığına ve gözüne hitap edebilecek kısa bir içerik eklemesi de mutlaka kullanılıyor.

Her Markaya Uygun Tanıtım Filmi Çekimi

Müzik, seslendirme ve görüntü üçlüsü ile oluşturulan prodüksiyon, görme ve işitme duyusuna aynı anda hitap ettiği için videonun kalıcılığını arttırıyor. Üstelik otel, fabrika ve ürün gibi tüm alanlarda tanıtım yapabilme imkânınız var. Tanıtım filmi stilinizi belirleyerek ister eğlenceli ister ciddi konsepte bir çekim yaptırabilirsiniz. Örneğin: CoffeBain markasının müşteri etkileşimi, ürün görseli ve mekân dizaynı eşliğinde yapılan çekimi bu tanıtım filmlerinden bir tanesidir. Video pazarlama ajansı olarak çalışma gösteren Vimark, tanıtım filmlerinin yanı sıra event çekimleri, ürün videoları, fayda videoları ve müşteri memnuniyeti videoları gibi farklı alanlarda da hizmetler sunuyor. Markanızı daha geniş mecralara ulaştırmak ve ürün tanıtımlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız profesyonel çalışma gösteren online platformu ziyaret edebilirsiniz.

5 / 5 ( 1 vote )
Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden

Son Gönderiler

Aradığınız Alan Adı Kime Ait?

Hayalinizdeki web sitesini oluşturmak için izlemeniz gereken ilk adım bir alan adı seçmek ve daha…

2 hafta önce

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020) Film İncelemesi

Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas'ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir.…

1 ay önce

Terminatör: Kara Kader (2019) Film İncelemesi

Dani Ramos (Natalia Reyes) gelecekten gelen bir terminatör tarafından takip edilmektedir. Bir tarafta sıradan bir…

1 ay önce

Aylık Araç Kiralamanın Püf Noktaları

Araç kiralama yapmak isteyen kişiler gerekli olan prosedürlerden haberdar olmalıdır. Çünkü her şoför araç kiralayamamaktadır.…

2 ay önce

Dying Light (2015) Oyun İncelemesi

Dying Light, 2015 yılında Techland tarafından piyasaya sürülmüş birinci şahıs açılı bir zombi oyunudur. Dying…

2 ay önce

3 Maddede Akıllı Ev Kontrolü

Akıllı ev teknolojisi yaklaşık olarak 10 yıldır teknolojinin gündeminde olmasına rağmen, mobil ağının hızlanması ve…

2 ay önce