Kategoriler: Film İncelemeleri

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020) Film İncelemesi

Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas’ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir. Kartele son derece sadıktır ve annesi tarafından Mike’ı öldürmesi için gönderilmiştir. Mike Lowrey ve Marcus Burnett, son bir yolculuk için tekrar bir araya gelir.

Son bir kez daha…

Sıkı takipçisi olarak izlediğim Çılgın İkili serisinin üçüncü filmi Bad Boys: Her Zaman Çılgın’da umduğumu bulamadım ne yazık ki. Kıyasıya kovalamaca bitmek bilmeyen aksiyon ve havada uçuşan espriler… Bunlar yerini orta yaş bunalımına girmiş Marcus’un kuruntularına bırakmış. Mike her ne kadar eğlenceyi yüksek tutmak istese de Marcus sahneye dahil olduğunda o sahnenin modu düşüyor. Tabi ki bazı sahneler istisna.

Serinin diğer filmleri gibi bunda da kaldığımız yerden devam etmek isterdim. Ama ne yazık ki yapımcılar klişe bir yöntemle geçmişte bir hikaye oluşturup senaryoya bağlamışlar. Gerçekten… Bu biraz eskimedi mi artık? Bunu yaparak aynı zamanda devam filmine de kapı aralanmış. Neyse ki bu iyi bir şey…

Yine her yaşlanan seride olduğu gibi Çılgın İkili’ye de genç bir ekip katılıyor. Ancak diğer filmlerin aksine burada bu ekip orijinal kadroyu biraz gölgede bırakmış gibi. Bunun için oyuncuları suçlayamayız tabi ki ama yapımcılar AMMO’nun ekranda kalma süresini biraz indirebilirdi.

Eksisiyle artısıyla Bad Boys: Her Zaman Çılgın her ne kadar eski tadı vermese de izleyiciyi üzecek bir yapım değil. Ne filmler gördük seri yapıp sonraki filmlerde batıran… Umarım Çılgın İkili de aynı yoldan gitmez. Çünkü, bu üçüncü film o yolun yolcusu olduğunu gösteriyor.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: AksiyonKomediSuç

Son Gönderiler

M60 AMBT War Thunder’a Geliyor!

Bilindiği gibi War Thunder belli süre arayla Dünya Savaşı etkinliği yapıyor. Bu sezonki dünya savaşı…

1 hafta önce

Oyun Marketi

Dijitalleşmenin oyunlar üstündeki etkisinin de günden güne arttığı günümüzde haber oyun sitelerinin ihtiyacı da artmıştır.…

2 hafta önce

Ucuz ve Güvenilir Alan Adı Nasıl Satın Alınır?

Alan adı satın almadan önce dikkat edilmesi gereken uzunluk ve kısalık, tire kullanımı, söyleniş kolaylığı…

3 hafta önce

Korayspor Taraftar Ürünleri

Taraftar Ürünleri kategorisinde, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Ankaragücü ve Bursaspor takımlarına ait, takımınızı desteklemek ve sevdiklerinize…

1 ay önce

Into the Night (2020) Dizi İncelemesi

Netflix Belçika yapımı olan Into the Night dizisi 1 mayıs tarihinde yayınlandı. Jacek Dukaj’ın yazdığı…

2 ay önce

Call of Duty: Warzone (2020) Oyun incelemesi

Call of Duty: Warzone, Activision’un Call of Duty oyunlarından en iyi ve en başarılı olan…

3 ay önce