Kategoriler: Film İncelemeleri

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020) Film İncelemesi

Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas’ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir. Kartele son derece sadıktır ve annesi tarafından Mike’ı öldürmesi için gönderilmiştir. Mike Lowrey ve Marcus Burnett, son bir yolculuk için tekrar bir araya gelir.

Son bir kez daha…

Sıkı takipçisi olarak izlediğim Çılgın İkili serisinin üçüncü filmi Bad Boys: Her Zaman Çılgın’da umduğumu bulamadım ne yazık ki. Kıyasıya kovalamaca bitmek bilmeyen aksiyon ve havada uçuşan espriler… Bunlar yerini orta yaş bunalımına girmiş Marcus’un kuruntularına bırakmış. Mike her ne kadar eğlenceyi yüksek tutmak istese de Marcus sahneye dahil olduğunda o sahnenin modu düşüyor. Tabi ki bazı sahneler istisna.

Serinin diğer filmleri gibi bunda da kaldığımız yerden devam etmek isterdim. Ama ne yazık ki yapımcılar klişe bir yöntemle geçmişte bir hikaye oluşturup senaryoya bağlamışlar. Gerçekten… Bu biraz eskimedi mi artık? Bunu yaparak aynı zamanda devam filmine de kapı aralanmış. Neyse ki bu iyi bir şey…

Yine her yaşlanan seride olduğu gibi Çılgın İkili’ye de genç bir ekip katılıyor. Ancak diğer filmlerin aksine burada bu ekip orijinal kadroyu biraz gölgede bırakmış gibi. Bunun için oyuncuları suçlayamayız tabi ki ama yapımcılar AMMO’nun ekranda kalma süresini biraz indirebilirdi.

Eksisiyle artısıyla Bad Boys: Her Zaman Çılgın her ne kadar eski tadı vermese de izleyiciyi üzecek bir yapım değil. Ne filmler gördük seri yapıp sonraki filmlerde batıran… Umarım Çılgın İkili de aynı yoldan gitmez. Çünkü, bu üçüncü film o yolun yolcusu olduğunu gösteriyor.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: AksiyonKomediSuç

Son Gönderiler

Logitech MX518 Legendary Mouse İncelemesi

Artık vakti geldi dedim ve yeni bir mouse almaya karar verdim. Razer Deathadder Classic İncelemesi…

7 saat önce

Outside the Wire (2021) Film İncelemesi

Gelecekte geçen bir filmden daha Merhaba! Yıl 2036. İki deniz piyadesinin ölümünden sonra emre itaatsizlikle…

1 hafta önce

DPI ve CPI Farkı Ne Anlama Geliyor

Satın almak için yeni bir fare arıyorsanız DPI terimiyle karşılaşmış olabilirsiniz. DPI, özellikle oyun oynamak için…

2 hafta önce

2020 Özeti – Yıla Bakış

Uzun zamandır bloğa kişisel yazı girmiyordum. Önce Sezer abinin bloğundan ardından Tahsin Bey'in bloğundan gelen…

3 hafta önce

Resim Paleti ile Boyaların Benzersizliği

Her insan için, en eğlenceli ve dinlendirici aktivitelerden bir tanesi de resim yapmaktır. Ruhu dinlendiren…

4 hafta önce

Steam Puan Dükkanı Rehberi

Steam Puan Dükkanı, Steam'in yakın zamanda duyurduğu yeni bir özellik. Steam Puan Dükkanı sayesinde profilinizi…

1 ay önce