Genel

Pharmaton Nedir?

Fransa’da kurulan ilaç firması olan Sanofi’de yaptığı işlere devam eden Pharmaton, günlük vitamin ve mineral desteği sağlayan ürünleri ile dünya çapında bilinen bir markadır. İnsan vücudunun gün boyu çalışabilmesi için vitamin ve minerallere ihtiyacı vardır. Bunun için genellikle yiyecek verilir.

Bazı durumlarda, bu temel bileşenler gıdalardan yeterli miktarlarda elde edilemez. Bu birçok sağlık nedeninden kaynaklanabilir. Bazı hastalar bu vitamini içeren gıdaları tüketemeyebilir. Bu gibi durumlarda besinlerden alınan vitamin takviyeleri gerekli olabilir. Markanın sunduğu kapsül ve tabletler vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin sağlanmasına destek olmaktadır. Pharmaton ülkemizdeki en popüler fonksiyonel gıda markalarından biridir.

Pharmaton Çeşitleri

Pharmaton takviyeleri yaşa ve ihtiyaca göre farklılık gösterir. Markanın ürün gamında tercih edilen bir ürün olup, uygun fiyat seçenekleri ile alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Yine omega 3 yönünden zengin Pharmaton efervesan tabletler sıklıkla tercih edilmektedir.

Pharmaton Efervesan tabletler, suda çözünür, yutma güçlüğü çeken kişiler için özel olarak formüle edilmiştir. Omega 3 içeren Pharmaton 50 Plus, vitamin desteğine ihtiyacı olan 50 yaş üstü kişilere sunulur. Pharmaton çeşitlerinde 30, 60, 100 kapsül seçeneklerinden ihtiyaca göre alınabilir. Pharmaton ürünleri için  https://www.kozmela.com/pharmaton adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Rate this post
Fon YZ

Paylaş
Yazar
Fon YZ
Etiketler: ad

Son Gönderiler

Düğün Elbisesi

Günümüz tasarımı yapılan düğün elbisesi modelleri göz alıcı görsellikle desteklenmektedir. Burada düğün elbiselerinin kendi tarzınızı…

3 gün önce

Eşofman Takımı Modellerinde Göz Alıcı Modeller

Eşofman takımı hemen hemen her kişinin mutlaka bir kaç takımı olduğu bir giysi türüdür. Eşofman takımı hem…

6 gün önce

Evren Sungur Sanat Eserleri Nerede Bulunur?

Evren Sungur hem sanat alanında gelişmiş olan hem de kendini son zamanlarda oldukça fazla gösteren…

1 hafta önce

WordPress Sayfaları ve Gönderiler Arasındaki Fark Nedir?

Bir WordPress sitesini ilk kez başlatmak çok zor görünebilir. Örneğin, WordPress'e yeni başlayanların çoğu, bir…

2 hafta önce

RaceRoom Racing Experience Dereceli Şampiyonalar Başlıyor

Eski adıyla SinBin Studioları tarafından geliştirilen RaceRoom Racing Experience yarış simülasyonu büyük bir güncellemeye daha…

3 hafta önce

Traktör Kuyruk Mili İle Çalışan Su Pompası Fiyatları

Kendisine has çalışma stili ile birlikte ortalama 40 metre  gelinlikten emiş yeteneğine sahip olan traktör…

1 ay önce