Oyun

Valorant’ta İsim Nasıl Değiştirilir?

Riot games’in bizler için çıkardığı fps oyunu olan valorant, fps dünyasına çok hızlı bir şekilde atılmış durumda. Valorant sadece fps oyunu oynayan oyuncuları değil başka tür oyunlar oynayan oyuncuları da çok hızlı bir şekilde kendi bünyesine çekmeye devam ediyor.

Valorant çıktıktan sonra çoğu fps oyuncusu bu oyundan çok memnun kaldı. Örnek vermek gerekirse Kuzey Amerikanın iyi bir takımı olan Team Liquid’in kaptanı veya HELLRAİSERS takımının kaptanı gibi oyuncular çok ünlü CS:GO kariyerlerini sonlandırıp Valorant oyununa başlama kararı aldıklarını duyurmuşlardır. Türkiyede de çok fazla ilgi toplayan Valorantta da en çok dikkat edilen şeylerden biri oyuncuların oyun içerisindeki isimleri.

Türkiyede Valorant oynayan oyunculardan birçoğu bu sıkıntıyı yaşamakta. Valorant oyunun içinde herhangi bir isim değiştirmek için bir ayar bulunmuyor. Fakat isim değiştirmenin bir yöntemi var.

Valorant’ta İsim Değiştirme

Valoranta başlarken koyduğunuz isimden memnun değil misiniz? Bu sorunları çözmek aslında oldukça basit.

Valorant’ta isminizi değiştirmek istiyorsanız RİOT GAMES üzerinden değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için yapmanız gerekenler şöyle:

  1. RİOT GAMES hesabınıza giriş yapın. RİOT GAMES hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza bir menü çıkacak. Burada yer alan menüden ikinci sırada bulunan RİOT ID yazısına tıklayın.
  2. Karşınıza çıkan bölümde size ait olan RİOT ID görünecektir. Burada isminizin hemen yanında bulunan kalem simgesine tıklayarak eski isminizi dilediğiniz isimle değiştirebilirsiniz.
Rate this post
Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: Valorant

Son Gönderiler

LearnPress ve TutorLMS Karşılaştırması

Mükemmel WordPress LMS eklentisini seçmek ciddi bir emek ister. Sitenizi belirlediğiniz eklenti ile kurduktan sonra…

5 gün önce

Teknolojik Gelişmelerin Türkçe’ye Olan Etkisi

Türkçe binlerce yıldır farklı coğrafyalarda yoğurulup, farklı kültürlerle harmanlanıp günümüze kadar geldi ve bugünkü halini…

4 hafta önce

Trambolin Parkı Hediyesi Nereden Alınır?

Kim demiş, kanatsız uçamayız, diye! Trambolin gibi bir gerçek varken üstelik! Evet, bize uçuyor hissi…

1 ay önce

Enerji Zenginliğe Nasıl Dönüştürülür?

Toplumca oluşturulan düzenin dışına çıkarak, sevgi ve tutkuyla eylemler yaptığımız zaman enerjimiz yükselecektir bu yüksek…

2 ay önce

Düğün Elbisesi

Günümüz tasarımı yapılan düğün elbisesi modelleri göz alıcı görsellikle desteklenmektedir. Burada düğün elbiselerinin kendi tarzınızı…

3 ay önce

Eşofman Takımı Modellerinde Göz Alıcı Modeller

Eşofman takımı hemen hemen her kişinin mutlaka bir kaç takımı olduğu bir giysi türüdür. Eşofman takımı hem…

3 ay önce