Oyun

Valorant’ta İsim Nasıl Değiştirilir?

Riot games’in bizler için çıkardığı fps oyunu olan valorant, fps dünyasına çok hızlı bir şekilde atılmış durumda. Valorant sadece fps oyunu oynayan oyuncuları değil başka tür oyunlar oynayan oyuncuları da çok hızlı bir şekilde kendi bünyesine çekmeye devam ediyor.

Valorant çıktıktan sonra çoğu fps oyuncusu bu oyundan çok memnun kaldı. Örnek vermek gerekirse Kuzey Amerikanın iyi bir takımı olan Team Liquid’in kaptanı veya HELLRAİSERS takımının kaptanı gibi oyuncular çok ünlü CS:GO kariyerlerini sonlandırıp Valorant oyununa başlama kararı aldıklarını duyurmuşlardır. Türkiyede de çok fazla ilgi toplayan Valorantta da en çok dikkat edilen şeylerden biri oyuncuların oyun içerisindeki isimleri.

Türkiyede Valorant oynayan oyunculardan birçoğu bu sıkıntıyı yaşamakta. Valorant oyunun içinde herhangi bir isim değiştirmek için bir ayar bulunmuyor. Fakat isim değiştirmenin bir yöntemi var.

Valorant’ta İsim Değiştirme

Valoranta başlarken koyduğunuz isimden memnun değil misiniz? Bu sorunları çözmek aslında oldukça basit.

Valorant’ta isminizi değiştirmek istiyorsanız RİOT GAMES üzerinden değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için yapmanız gerekenler şöyle:

  1. RİOT GAMES hesabınıza giriş yapın. RİOT GAMES hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza bir menü çıkacak. Burada yer alan menüden ikinci sırada bulunan RİOT ID yazısına tıklayın.
  2. Karşınıza çıkan bölümde size ait olan RİOT ID görünecektir. Burada isminizin hemen yanında bulunan kalem simgesine tıklayarak eski isminizi dilediğiniz isimle değiştirebilirsiniz.
Rate this post
Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Paylaş
Yazar
Furkan Özden
Etiketler: Valorant

Son Gönderiler

Tek Konulu ve Çok Konulu Blog ile Pazarlama Fikirleri

Pazarlama, hedef kitlenizi büyütmenize, trafiği artırmanıza ve içeriğinizi görmeyecek yeni okuyuculara ulaşmanıza yardımcı olur. Bir blog…

3 gün önce

Tek Konulu ve Çok Konulu Blog Yazmanın Artıları ve Eksileri

Artıları Bazı durumlarda içerik oluşturmak daha kolay ve daha hızlıdır - daha fazla içerik seçeneğiniz…

2 hafta önce

Çok Konulu Blog Yazmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Çok nişli bir blog oluşturmayı planlıyorsanız, başka bir nişe dalmadan önce mümkün olduğunca tek bir…

1 ay önce

Tek Konulu ve Çok Konulu Bloglar için İçerik Oluşturma

Söylenildiği gibi, içerik kraldır. Yüksek kaliteli içerik oluşturabilirseniz trafik çekecek ve para kazanacak duruma gelebilirsiniz. Çok nişli…

2 ay önce

Tek Konulu ve Çok Konulu Blog Farkları Nelerdir?

Bir blog yazmaya başlamanın en zor kısımlarından biri, ne hakkında blog yazacağınıza karar vermektir. Seçtiğiniz niş(ler),…

2 ay önce

T129 ATAK War Thunder’a Geliyor!

T129 ATAK, İtalyan A129 Mangusta taarruz helikopterinin yerli olarak modifiye edilmiş ve Türkiye tarafından Türk…

2 ay önce