2018 Öğretmen Atama Kontenjanları Açıklandı

2018 Sözleşmeli Öğretmenlik Kontenjan Listesi

20 bin öğretmen alımına yönelik Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sözleşmeli öğretmenlik başvurusu için kontenjanlar ve taban puanları açıklandı. 20 bin öğretmen alımı için başvurular 19-23 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

2018 ögretmen atama kontenjanları açıklandı

İlgili resmî duyuru için: http://personel.meb.gov.tr/www/sozlesmeli-ogretmenlige-basvuru-ve-atama-duyurusu/icerik/888

20 BİN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN BAŞVURULARI NE ZAMAN?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan 20 bin sözleşmeli öğretmen alımı için ön başvurular, 19 Kasım – 23 Kasım tarihleri arasında, adayların sözlü sınava alınacakları sınav merkezlerinin ilanı 3 Aralık 2018 tarihinde ve sözlü sınavların yapılması ise 10 Aralık ile 31 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
2018 ögretmen atama takvimi

20 BİN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ALIMI İÇİN KPSS PUAN TÜRLERİ

20 bin sözleşmeli öğretmen alımına yönelik ön başvurularda adayların başvuracakları alanlara göre, 2017 ve 2018 yılı Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) puan türlerinden P10, P120 ve P121 puanlarına bakılacak.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

%d blogcu bunu beğendi: