Destekle

Blog yazarken yazmaktan sonra en çok keyif aldığım şey bloğa gelen yorumları okumaktır. Hazırladığım içerikleri beğendiyseniz ve destek olmak istiyorsanız size birkaç seçenek sunabilirim:

Banner ekle: Sitenize görseli ekleyip bloğuma link verebilirsiniz. Bannerımı sitenize eklediğinizden haberim olması için benimle iletişim kurmanız yeterlidir. Farklı yazarlardan farklı yazılar okumak hoşuma gider.

Yorum yap: Yorumlar bir bloğun atardamarıdır. Bloğa hayat veren bloğa yazı girilmesini sağlayan can damarıdır adeta. Kalbinde ise blogcunun kendisi yer alır. Yorum geldikçe sevildiğini anlar ve daha hızlı çarpmaya başlar.

Abone ol: Yan menüde yer alan e-posta kutucuğuna adresinizi girerek e-bültene abone olabilirsiniz. Böylece yeni yazı yayımladığımda anında haberiniz olacaktır.

Paylaş: Belki fark etmemiş olabilirsiniz ama yazıların sonunda yazıyı çeşitli yerlerde paylaşabileceğiniz küçük butonlar mevcut. Bunları kullanarak yazılarımı daha fazla kişinin okumasını sağlayabilirsiniz.

Patreon’a buyrun: Türkiye’de yeni yeni popülerleşmeye başlayan bu site aracılığıyla içerik üreticilerine düzenli bağışta bulunabiliyorsunuz. Bir göz atın belki birlikte bir şeyler yaparız.