Farm Ville Hasat Programı

14 x 14 arazileri olanlar için pek önem arz etmeyecek fakat 22 x 22 ve 24 x 24 arazileri olanlar için büyük kolaylık getirecek olan program sizlerin tek tek tıkladığı arazilerinizi otomatik olarak sizin için hasatlarınızı topluyor, ekiyor vede tekrar ekiyor.

Nasıl Kullanılır ?

Hasat programını bilgisayarınıza kurduğunuzu varsayarak devam ediyorum, programı kurup açtıktan sonra tarla değerinizi giriyorsunuz programa ve farmville ekranını tam boyuta getiriyorsunuz, mouse’yi ( fareyi ) tarlanın sağ üst köşesine getiriyorsunuz ve ”R” harfine basıyorsunuz, ”R” harfine tıkladığınızda program otomatikman hasatı toplamaya başlayabilirsiniz, durdukmak için ise ”S” harfine basıyorsunuz.

 

Tavsiye

Size tavsiyemiz programı kullanırken tam ekranda yapmanız, çünkü tam ekranda yapmadığınızda program bilgisayarınızı da bir tarla olarak görecek ve önüne gelen her tarafa tıklayacaktır. İşiniz bittikten sonra mutlaka ” S ” harfine basınız yoksa daha öncede dediğimiz gibi bilgisayarı bir tarla olarak görür program ve önüne gelen her yere tıklar. Programı kullandıkça zamanla işleyişini daha iyi anlayacaksınız ve kullanmaktan zevk alacaksınız.

Download için tıklayınız.

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...