Televizyon çığrından çıktı

Akşamleyin televizyon izlerken reklam arasında, televizyon camiasına 2 dizi daha eklendiğini gördüm. Bu konu hakkında görüşlerimi belirtmek istedim.

Küçükken hatırlıyorum da, alırdık elimize çerezimizi fındık, fıstık vs. geçerdik televizyon başına bi’ güzel izlerdik filmimizi, bi’ de reklam 2 kere girerdi. Şimdi oohoooohoo film bulmak sorun, her kanalda 7 ya da 8den itibaren diziler başlıyor. Bunlardan sıra gelirse arada bir film izliyoruz. Filmi bulduk. Sıra geldi izlemeye film 2 saatse reklamları yarım saat sürüyor -hiç abartısız-. Önceden haberlere reklam girmezdi. Şimdi adam diyor ki; “Şimdi reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan sonra…” ya kısa bi’ sözle millete yağ çekip kapatır haberi. Ya da reklamı boşuna izlemediniz gibi bir düşünce vermek için kısa bir haberden sonra haber biter. Rtük bunun farkında olmalı ki. İzdivaç programlarına el attı. En kısa zamanda bir yerden başlaması lazımdı zaten. Umarım bu iş doğru bir yere gider.

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

1 Cevap

  1. Anonymous dedi ki:

    Zaten internet varken fazla sınalgı da seyretmiyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...