Fileserveden bir proje daha: Hotimg

Bildiğiniz gibi FileServe dosya yükleyerek para kazandıran sitelerden biri. Diğerlerinden farkı birçok projesi olması VideoBB, UserPorn, şimdide Hotimg. Bu projede siteye dosya ya da video değilde resim yüklüyoruz.
Üstelik ücret, 1000 görüntülenmeye karşı veriliyor. Bir de yüklediğimiz resimlerin sınırı yok ve PayPal hesabınız varsa oraya aktarabiliyoruz. Ama işin kötü yanı ülkeler gruplandırılmış ve ücretler buna göre belirleniyor. Örneğin, resminize Amerikalı 1000 vatandaş baktıysa (sadece Amerika olmasına gerek A grubundan karışık olabilir.) 2$. Gruplar aşağıda;

A: United States, United Kingdom, Canada
B: France, Germany, Spain, Portugal, Italy, Denmark, Sweden, Switzerland, Norway, Finland, Australia
C: New Zealand, Russia, Austria, Poland, Romania, Hungary, Cyprus, Greece, Japan, South Africa, Saudi Arabia, Singapore, Estonia, Bulgaria
D: All Others (bizim ülkemiz malesef burada)

A grubu 1000 görüntüleme 2$, B grubu 1000 görüntüleme 1.30$, C grubu 1000 görüntüleme 0.30$, D grubu 1000 görüntüleme 0.05$. Ve sonunda söz konusu siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...