Başakşehir Takipte

Bu siteyi görünce her belediyenin Başakşehir Belediyesi bu şekil bir site yapması gerektiğini anladım. Neden derseniz, siteyi yapan kişi Başakşehir Belediyesi sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını düşünmüş. Sitede yerel haberlerin yanında Başakşehir sakinlerini ilgilendiren birçok konu bulunuyor. Başakşehir Belediyesi büyük olduğundan tüm haberleri duyurmak mümkün olmadığından Başakşehir Belediyesi‘nin sitesinde Başakşehir haberleri de mevcut.

Başakşehir Belediyesi‘ni diğer belediyelerden ayıran bir websitesi olması. Tek farkı sadece Başakşehir haberleri yayınlamaması. Bunun yanında gündemdeki konuları içeren haberleri de sitesinde barındırıyor.

Siteyi boş bırakmayan da bir yöneticimiz var. Siteyi göz gezdirirseniz. Yapılan her yoruma gerekli cevabı vererek Başakşehir Belediye sakinlerini eli boş göndermemiştir.

Başahşehir Belediyesi’ne ait olan bu sitede Başakşehir haberleri hakkında bilgiler, ilanlar ve Başakşehir haberleri‘nin yanı sıra Başakşehir haberleri‘ne ait birçok fotoğrafı görüntüleyebilirsiniz. Aşağıda örnek birkaç tane verdim.

Başakşehir Belediyesi resimlerle kalmamış, internetin popüler video izleme sitelerinden biri olan Dailymotion‘da da üyeliği mevcut. Bu da bir belediye sitesi için çok güzel bir şey.

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...