Zombilere karşı bir ölüm makinesi Knight XV

Salgın başladığında tır, gemi, tren, otobüs, spor otomobil… Hepsini boşverin. Size bir zırhlı şövalye lazım.

Bu sene aralık ayının 21. gününde yada 12. gününde maya takvimine göre kıyamet kopacak. Bugün rahatımız yerine peki ya yarın? Evet, belki ölümcül bir nükleer yıkımdan kurtulamayız ama zombi salgınına gelince iş değişir.

Zombilerle dolu dünyanın 1.kuralıdır bu. Hareket halinde olmak. Bu işten sıyırmak için adeta bir ölüm makinası kullanmalısınız. Mesela çita kadar hızlı ve olduğu gibi zırhla kaplı Knight XV gibi…

Conquest Vehicles firması tarafından tasarlanan ve özel olarak tamamen el yapımı üretilen 6 kişilik Knight XV, arazi aracı sınıfındaki en güçlü sivil model. Askeri araçlardan ilham alınarak geliştirilmiş kurşun geçirmez gövdesi ve bio-dizel yakıtlı 6.8 litrelik V10 motoru ile önünüze ne kadar zombi çıkarsa çıksın hepsinin üstesinden gelebilirsiniz; ileri teknoloji kullanılarak tasarlanmış iç tasarımı ve lüks yapımıyla tam bir yakışıklı. Ayrıca araça monte edilen gece görüş sistemi ile sizi geceleri yoldan alıkoymuyor.

Resmi olarak aracı silahlandırmamıza izin verilmese de Knight XV en ince ayrıntısına kadar kişiselleştirilebilir özelliklere sahip. Sadece 100 adet üretilen bu zombi canavarı eklemeler hariç fiyatı 629 bin dolar (1 milyon 148 bin Türk Lirasına tekabül ediyor.) olarak belirlenmiş. Paranız yoksa üzülmeye değmez; Ama aşağıdaki fotoğraflar ile yetine bilirsiniz.

Cockpit Driver Side&nbspCockpit Passenger Angle&nbspDoor open rear passenger&nbspkey&nbsprear cabin back facing&nbsprear cabin front facing&nbspseat style shot&nbspairport front side&nbspairport front&nbspairport side front&nbspside front&nbspairport side front&nbspairport side front&nbspside front&nbspkey&nbspKnight_XV_3_4_Front_Lights_On&nbspKnight XV&nbspKnight XV&nbspfront cabin&nbspfront cabin&nbspfront cabin&nbspKnight XV&nbspKnight XV&nbspKnight XV&nbspfront cabin&nbspfront cabin&nbspfront cabin&nbspKnight XV&nbspKnight XV&nbspKnight XV&nbspwheel&nbspKnight XV&nbspKnight XV&nbspKnight XV&nbspKnight XV&nbspfront cabinfront cabin&nbspfront cabin&nbspback&nbspsize comparison

Eğer salgın olursa ilk işim bu arabayı aramak olacak. Yada 2.ele düşmesini bekleyelim.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...