The Walking Dead 3.Sezon setinden çok özel görüntüler

The Walking Dead dizisinin 3.sezonu Ekimde başlayacak. Tam tarih verilmese de Ekim ayı içinde olduğunu biliyoruz. Her hafta pazartesi günü yeni bölüm çıkmadığı için her The Walking Dead hayranı gibi ben de bunalımlardayım. Sıkıntıdan izleyecek zombi gilmi kalmadı.

3.Sezon’un çekimleri devam ederken internete 3.sezon setlerinden fotoğraflar düşmüş. Buradan sonra fotoğrafların gelecek bölümlere dair bilgi içerdiğini söylemekte fayda var.

Muhtemelen bu fotoğraflar oradaki meraklı kalabalık dediğimiz insanlar tarafından çekildi. Çünkü AMC bu resimler hakkında resmi bir açıklama yapmış değil.

Dikkat ederseniz tam resmin ortasında Michonne var. O zenci bayan. Hemen yanındaki de Andrea’a benziyor. Mekan olarak da ormandan çıkıp hapsihaneye giderken yollarını üstündeki bir kasaba (Senoia) olabilir.

Michonne arkasını dönmüş durumda.

1.Resmin açıklamasında yazdığım gibi hapishaneye giderken uğradıkları kasaba Senoia’dan bir görünüm

Muhtemelen tam çekim sırasında çekilmiş bir fotoğraf. Adam durduk yere bağıracak değil ya. Belki de Rick’in grubunun onların olduğu yere doğru yaklaştığını kendi grubuna haber veriyordur.

Çekimlerin yapıldığı mekanlardan biri. Görünüşe göre burada muhteşem bir zombi saldırısı olmuş.

Az önceki fotoğrafın sağda kalan kısmı. Arabaya dikkat ettiyseniz sadece ön kısmına zarar verilmiş. Diğer kısımlarını bilgisayar efektleriyle düzeltiyor olabilirler. Böylece masraf azalmış olur.

Duvarın üstünde nöbet tutar gibi görünen iki iri yarı adam hapishanedeki grubun güvenlikten sorumlu üyeleri olabilir. Tabii bunlar sadece tahmin belki de hiç alakası yoktur. Kapının önündekilerde meraklı kalabalığın bir kısmı gibi görünüyor.

İşte en bomba fotoğraf. 3.Sezonda Merle’ün geri döneceğini şu yazımda sizlerle paylaşmıştım. Burada da 3.Sezon setinde kendi kestiği eli yerine bir maket el takmış olarak görünüyor. Gayet halinden memnun gibi.

Merle hayranlarından birinin kağıdını imzalarken.

Rate this post

Paylaş

6 Cevaplar

 1. Emrys dedi ki:

  Merle korsan olmuş. 😀 Birde o kasabanın adı var mı ?

 2. Canlı TV dedi ki:

  Blog Tasarımınız Harika Olmuş Güzel Yazılarla Mukemmel Uyumlu Blog Başarılar Dilerim..

 3. Anonymous dedi ki:

  yaa merle geri dönmesin rickten intikam almak isteyecektir olaylar olaylar yani

 4. Faro Nergizyan dedi ki:

  o kasaba governor lakaplı sapık adamın kasabası. neyse fazla spoiler vermeyeyim. ama şunu söyleyebilirim ki çizgi romana sadık kalınırsa efsane bir sezon olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...