Film tavsiyesi isteyenlere mükemmel site – GetGlue.com

Genelde herkesin başına gelmiştir bu. Bir arkadaşınız gelir sizden tavsiye bir film ister. O zamana kadar Dünyadaki bütün filmleri izlemiş olsanız bile ona bir film tavsiyesi veremezsiniz. Bu durum iki taraf içinde çok sinir bozucu bir durum olabilir.

Şimdi size tanıtacağım site film tavsiyesinin yanında birçok özelliği içinde barındırıyor. Öncelikler bir sosyal ağ. Takipçi kazanabilir, başka kişileri takip edebilirsiniz. Bütün bunların yanında -benim de en sevdiğim özelliği- izleyeceğiniz filmin sayfasına gittiğinizde o anda o filmi izleyenlerin yorumlarıyla karşılaşabiliyorsunuz.

GetGlue hesabınızı diğer sosyal ağ profillerinize bağlarsanız. O anda hangi filmi izlediğiniz GetGlue takipçilerinizin yanı sıra diğer sosyal ağ profillerinizin takipçileri tarafından da görülür.

GetGlue hesabınızı açmanızdan yaklaşık 1 ay gibi bir süre -standart olarak- geçtikten sonra tavsiye filmler bölümünde sistem sizin ilginizi çekebilecek olan filmleri listeler. 1 ay bekleyemem diyorsanız GetGlue’ya girdiğinizde izlediğiniz filmleri beğenebilirsiniz. İzlemeniz veya beğenmeniz durumunda tavsiye sistemi devreye giriyor.

GetGlue.com

Filmi izlemeden önce o filme ait sayfaya gidip check-in yaptınız. Film bittikten sonra da o film hakkında bir görüş yazısı yazabilirsiniz. Bunun için sitede ayrı ayrı sekmeler mevcut.

Rate this post

Paylaş

2 Cevaplar

  1. kralizasyon dedi ki:

    Güzelmiş. Kullanımıda kolay.

  2. Çok keyifli bir uygulamaymış. Teşekkürler tavsiye için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

%d blogcu bunu beğendi: