Limitless (Limit Yok) 2011

Alan Glynn’in “The Dark Fields” adlı kitabından uyarlanan filmde Bradley Cooper, Abbie Cornish ve Robert De Niro ile başrolleri paylaşıyor.

Eddie (Bradley Cooper) perişan halde hayatını sürdüren bir yazardır. Günün birinde eski kız arkadaşının kardeşi ile karşılaşır ve onun sayesinde bir hapla tanışır. Bu hap sayesinde paraya, akla, çekiciliğe sahip olur. Herşeyin bir bedeli olduğu gibi bunun da bir bedeli vardır ve hapı aldıktan sonra sorunlar Eddie’nin peşini bırakmaz.

Fragman

Bradley Cooper her filminde olduğu gibi bu filminde de kendisini göstermiş. Robert De Niro filmin sonuna doğru aktif olsa da o da yeteneğinden ödün vermemiş. Filme güzellik katan Abbie Cornish‘i de unutmamak gerekir.

Şu ana kadar izlediğiniz filmlerden farklı bir film arıyorsanız Limitless bu arzunuzu tam anlamıyla karşılayacaktır. Soluksuz izleyebileceğiniz bir film. Ben bu filmi seçerken diğer filmlerde de yaptığım gibi senaryodan önce oyunculara baktım. Oyuncu kaliteliyse senaryo genelde kaliteli olur. Zaten Bradley Cooper ve Robert De Niro‘yu görünce hemen listeme aldım ve aynı gün izledim. Oyuncuları ve senaryosu bir yana filmdeki kamera açıları olağanüstüydü. Kamera oradan oraya giderken beni filmin içine çekti diyebilirim. İzlerken sıkılmayacağınız ve zevk alacağınız harika bir film. Özellikle Bradley Cooper hayranıysanız bu filmi mutlaka izleyin. Puanım 10/10.

Paylaş

3 Cevaplar

  1. bonzai dedi ki:

    tavsiye ederim basarılı bir film

  2. Ömer Ergin dedi ki:

    Harika bir film, teşekkürler.

  3. Sesli dedi ki:

    Süper film Paylaşım İçin teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...