Hangover Part III Filmi Hakkında Detaylar ve Vizyon Tarihi

Hangover Part III Poster

Rekora koşan izleyici kitlesi ile Hangover serisinin son filmi Türkiyede 31 Mayıs 2013 tarihinde vizyona girecek.

Todd Phillips yöneteceği üçüncü film için ‘The Hangover 2’ filminin de senarist kadrosunda bulunan Craig Mazin ile tekrar anlaştı. Craig Mazin ‘Korkunç Bir Film’ serisinde de senaristlik yapmıştı.

Kurt Sürüsü’nden artık orijinal bir şeyler bekleyen seyircileri dikkate alan ekip serinin üçüncü filminde diğer iki filme nazaran alışılmışın dışında ve yepyeni bir temayla karşımıza çıkarak seriye son noktayı koyacak. Öyle ki IMdb sitesinde filmin sayfasında yer alan açıklama şöyle:

This time, there’s no wedding. No bachelor party. What could go wrong, right? But when the Wolfpack hits the road, all bets are off.

Bu kez düğün yok. Bekarlığa veda partisi yok. Neler ters gidebilir ki? Ama Kurt Sürüsü yola çıktığında, tüm bahisler kapanır.

Fragman #1

Fragman #2

Filmin çekim yerlerine bakılarak karakterlerin bulunduğu yer olan Los Angeles‘ta yaşananlara odaklanılacağı ve daha sonra Las Vegas‘ta çılgın bir hafta geçirilerek Meksika’nın Tijuana şehrinde olayların devam edeceğini gözlemlemek mümkün.

Yayınlanan fragman film hakkında bir kaç ayrıntıya yer vermiş. Babası ölen Alan (Zach Galifianakis), bir akıl hastanesine götürülürken John Goodman‘ın canlandırdığı bir gangster tarafından esir alınır. Filmin konusunun Las Vegas’a kadar uzanması ise hala bir sır.

Görsel kaynağı: Pictures & Photos from Felekten Bir Gece 3 – IMDb

Paylaş

3 Cevaplar

  1. Semih dedi ki:

    Sabırsızlıkla bekliyorum!

  2. Adamım Bradley Cooper ! Adam Çok Yakışıklı Şerefsiz ya 😀

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...