Copy: Ücretsiz Bulut Depolama Servisi

Copy: Ücretsiz Bulut Depolama Servisi

Bulut teknolojisi hızla gelişen internet dünyasına ayak uyduran teknolojilerden sadece bir tanesi. Dropbox ile herkesin faydanabileceği bir hizmet haline geldikten sonra Google, Microsoft, Apple gibi teknoloji dünyasının liderlerinin de dahil olduğu bu teknolojinin yeni bir üyesiyle tanıştırmak istiyorum sizi.

Copy, bulut depolama sistemleri arasına yeni katılan bir servis. Üye olan her kişi için 15GB alan sunan Copy kısa sürede herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

Copy diğer bulut depolama servislerinin üyelerine sunduğu özelliklerin hepsine sahip. Dosya senkronizasyonu için bir uygulama, en büyük dosyaları depolayıp çevrenizle paylaşma olanakları…

Ücretsiz bulut depolama sistemi Copy’e aşağıdaki özel davet bağlantımdan kaydolabilirsiniz. Davet yoluyla kayıt olduğunuzda 15GB‘a ek olarak fazladan bir 5GB alan daha kazanıyorsunuz. Kayıt olduktan sonra epostanızı onaylamalı ve programı indirip giriş yapmalısınız.

Ücretsiz Kaydol

Eğer hedefleriniz büyük ve daha fazla alana ihtiyacınız varsa Copy’nin fiyatlandırmaları şöyle:

 • 250GB alan aylık $9.99, yıllık $99
 • 500GB alan aylık $14.99, yıllık $149

Servisin Microsoft ve MAC ile uyumlu uygulamalarının yanında Android, iOS ve Linux için de uygulaması bulunuyor.

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

4 Cevaplar

 1. dizi izle dedi ki:

  Tam da aradığım bir şeydi çok iyi oldu bu benim için çok sağolun. Çalışmalarınızda başarılar.

 2. Hasan Akdeniz dedi ki:

  mega.co.nz aşktır abi 🙂

 3. Mehmet KYGSZ dedi ki:

  Ben Copy’ nin yararlı olduğunu düşünmüyorum.Nihayetinde sadece tanıtmışsın. Copy’ nin yapabildiklerini Google Drive’ da yapabiliyor. Ancak Drive’ a Google
  hesabıyla bağlanabildiğinden ayrıca bir çok Google uygulamasını ücretsiz sunuyor (Drive, GMail, GPlus, Blogger, GPlay, YouTube, Fotoğraflar ve daha fazlası…). Eğer ücretsiz depolama servisi önermek istersen bence Drive Copy’ e göre daha avantajlı.

 4. Haydar ŞAHİN dedi ki:

  15 gb değil isteerse 15TB olsun yinede bizdeki net hızyla cloud türkiyede yürümez…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...