Etkileşimli İş Sitesi BizPoint

bizpoint

Bugün sizlere iş arayanlar ile iş verenleri buluşturan muhteşem bir site olan BizPoint’ten bahsedeceğim. BizPoint aracılığı ile iş yeri profili oluşturup müşterileriniz ile anında iletişime geçebilirsiniz. Avrupa, Asya ve Amerika dahil olmak üzere Türkiye’nin herhangi bir şehrinde veya çevrenizde düzenlenen etkinliklerden haberdar olabilir fırsatları bulabilir ve size lazım olan hizmetler için aradığınız iş yerinden veya alanında uzman kişilerden teklifler isteyebilirsiniz.

BizPoint ekibi bu siteyi tasarlarken Türkiye’deki global proje eksikliğinden yola çıkarak kullanıcıların ve uzmanların yanında iş yerleriyle de birleşmiş, tam bütünleşik ve kaliteli bir hizmeti nasıl sunacaklarına dair bir fikir arayışına girişmişler.  Sonuç olarak da iş yerleri ve uzmanlar ile birlikte bireysel kullanıcıların da ihtiyaç duyduğu birçok yenilikçi çözümleri, faydalı araçları ve çeşitli fırsatları tek çatı altında bulabilecekleri BizPoint ortaya çıkmış.

bizpoint site

BizPoint’e kaydolmak çok kolay. Halihazırda bir Facebook hesabınız var ise bununla direkt olarak kaydolabilirsiniz. Dilerseniz e-posta adresinizle de kaydolmanız mümkün. Kaydolduktan sonra karşınıza çıkan uyarıdan işyeri sahibi iseniz birkaç bilgiyi girerek işyeri profilinizi de oluşturabilirsiniz. Profilinizi oluşturduktan sonra çevrenizdeki iş yerlerini arayabilir bu iş yerlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Etkinlikler sekmesinden ise çevrenizde bulunan veya seçtiğiniz bir konumda yer alan etkinlikler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Teklifler sekmesinden de çeşitli hizmetler için uzmanlara teklif verebilirsiniz. Fırsatlar kısmında ise çevrenizde yer alan fırsatlar ve indirimler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer bir iş arıyorsanız, son sekme de sizin için. Gördüğünüz gibi BizPointi kullanmak çok kolay. Üstelik siteye girdiğinizde bildirimleri etkinleştirdiğiniz takdirde ilanlardan ve fırsatlardan anlık haberdar olabilirsiniz.

BizPoint aynı zamanda B2B2C ana temelinde hem B2B hem de B2C, C2B, C2C desteklemektedir. B2B (Business-To-Business) ile BizPoint iş yerleri arasında iş ilişkileri oluşturmayı sağlayan bir platform görevini üstlenmiş oluyor. Bu görevi ile işyerlerinin bulunması, araştırma, pazarlama, irtibat kurma ve tanıştırma gibi gerekli olan birebir ilişkilere imkan sağlıyor ve aynı zamanda satışa yönelik destekler sunuyor.

bizpoint üyelik plan

BizPoint’e kayıt ücretsiz iken çeşitli özelliklerden faydalanmak için üyelik planınızı yükseltmek isteyebilirsiniz. Dijital Dönüşüm kapsamında Kayıtlı Bireysel, Kâr Amacı Gütmeyen ve İşyeri Basic paketleri kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. İşyerinizi daha da büyütmek isterseniz Basic+, Silver, Gold, Enterprise paketlerine geçiş yapabilirsiniz. Üyelik planları arasındaki karşılaştırmalar ve özelliklerine ulaşmak için Üyelik Planları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BizPoint’e aynı zamanda mobil uygulamalar sayesinde de ulaşabilirsiniz. BizPoint mobil uygulaması Google Play ve App Store‘da yer alıyor. Eğer BizPoint’i sosyal medyadan da takip etmek isterseniz Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn ve Pinterest üzerinde profili mevcut.

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...