Pharmaton Nedir?

pharmaton

Fransa’da kurulan ilaç firması olan Sanofi’de yaptığı işlere devam eden Pharmaton, günlük vitamin ve mineral desteği sağlayan ürünleri ile dünya çapında bilinen bir markadır. İnsan vücudunun gün boyu çalışabilmesi için vitamin ve minerallere ihtiyacı vardır. Bunun için genellikle yiyecek verilir.

Bazı durumlarda, bu temel bileşenler gıdalardan yeterli miktarlarda elde edilemez. Bu birçok sağlık nedeninden kaynaklanabilir. Bazı hastalar bu vitamini içeren gıdaları tüketemeyebilir. Bu gibi durumlarda besinlerden alınan vitamin takviyeleri gerekli olabilir. Markanın sunduğu kapsül ve tabletler vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin sağlanmasına destek olmaktadır. Pharmaton ülkemizdeki en popüler fonksiyonel gıda markalarından biridir.

Pharmaton Çeşitleri

Pharmaton takviyeleri yaşa ve ihtiyaca göre farklılık gösterir. Markanın ürün gamında tercih edilen bir ürün olup, uygun fiyat seçenekleri ile alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Yine omega 3 yönünden zengin Pharmaton efervesan tabletler sıklıkla tercih edilmektedir.

Pharmaton Efervesan tabletler, suda çözünür, yutma güçlüğü çeken kişiler için özel olarak formüle edilmiştir. Omega 3 içeren Pharmaton 50 Plus, vitamin desteğine ihtiyacı olan 50 yaş üstü kişilere sunulur. Pharmaton çeşitlerinde 30, 60, 100 kapsül seçeneklerinden ihtiyaca göre alınabilir. Pharmaton ürünleri için  https://www.kozmela.com/pharmaton adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Rate this post

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...