Ağırlık Arttırma Nasıl Yapılır?

Ağırlık arttırmanın birçok yöntemi var. Öncelikle oyunda görevlerden ödül olarak gelen veya kestiğiniz canavarlardan düşen kemerler. Kemerler sayesinde taşıyabileceğiniz ağırlık limiti artar. Aynı şekilde bu kemerleri pazarda da bulabilirsiniz.

İsterseniz inci dükkanından incilerle yapacağınız alışverişler sayesinde alacağınız eşyalarla ağırlık limitinizi de artırmanız mümkündür.

Eğer aynı şekilde inci dükkanından kutup ayısı hayvanı alırsanız bu evcil hayvan her seviye atladığında ağırlık limitiniz artacaktır. İlerleme şekli ise şu şekilde:

  • Tier 1 +20LT
  • Tier 2 +20LT
  • Tier 3 +30LT
  • Tier 3 +40LT
  • Tier 4 +50LT

Bu işin en ucuz yolu ise Tüccarlardan ticaret malını kendi envanterinize alıp yürümek. Yürüdükçe gücünüz artacak ve güç seviyeniz arttıkça da taşıyabileceğiniz en fazla ağırlık miktarı da artmış olacak. Bu ilerlemeye P harfine basarak bakabilirsiniz. Envanter ağırlığının %100’ü geçmesi güç ilerlemesinin başlaması için yeterlidir.

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

%d blogcu bunu beğendi: