2011 Facebook güncel toplu davet kodu

Türkler sınır tanımıyor, Facebook ne kadar önlem alırsa alsın yine Türkler işin kolayını buluyor. Şimdi de Facebook’un sadece sayfa yöneticilerine tanıdığı Arkadaş davet etme hakkı için toplu davet kodu bulundu 🙂 Şu an kod Mozilla ve Chrome’da çalışmaktadır.

Hadi Başlayalım !

Arkadaşlarını Davet Et bağlantısına tıkladıktan sonra karşınıza gelen penceredeki Yakınlardaki Etkileşimler seçeneğini Tüm Arkadaşlarını Ara olarak değiştirdikten sonra penceredeki kaydırma çubuğunu en sona gelene kadar çekiniz. Daha aşağıya çekilmeyecek duruma geldiğine emin olun ve aşağıdaki kodu tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

javascript:elms=document.getElementsByName("checkableitems[]");for (i=0;i<elms.length;i++){if (elms[i].type="checkbox" )elms[i].click()};

Önemli

Kodu adres çubuğuna yapıştırdıktan sonra linkin, yukarıda verdiğim kodla aynı olduğundan emin olun.
Kodu yapıştırıp Enter’a bastıktan sonra sayfa takılabilir, hiç panik yapmadan bekleyin, bekleme süreniz arkadaş sayınıza göre değişiklik gösterebilir.

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

6 Cevaplar

 1. Mümin dedi ki:

  Hangi Tarayıcılarda Geçerli ?

 2. Furkan ÖZDEN dedi ki:

  Mozilla ile Chrome’da denedim ikiside olumlu sonuç verdi.

 3. chan dedi ki:

  50 kişiseçiyor sadece. 2.defa yapınca yine aynı 50 kişiyi seçiyor. hepsini seçmiyor bari 2. yaptığımda diğer kişileri seçeydi

 4. Furkan ÖZDEN dedi ki:

  Yukarda yaptığım yoruma dikkat ettiysen. Denedim. 534 arkadaşım var hepsini seçti. IE’de denemedim.

 5. Dj Semih dedi ki:

  Denedim Çalışıyor Teşekkürler.

 6. faa dedi ki:

  Ben yapamadım .s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...