2.Bölüm beklenen ilgiyi görmedi

Şurada 1.bölüm ile ilgili görüşlerimi paylaşmıştım. Acayip heyecanla 2.bölümü bekliyordum ama 🙂 Ama bir baktım 42 dakikalık bölüm yapmışlar. Olsun Carl’ı kimin vurduğunu anladık en azından 🙂 Bu bölümde fazla zombi yoktu ama yinede olan kısımlarda yüreğim ağzıma geldi diyebilirim. Sesi sonuna kadar açıp kulaklıkları da takınca bayağı bölümün içindeymişsin gibi hissediyorsun.

Burada zombilerden çok çaresizliğini öne çıktığını gördüm. Carl vuruldu sonra çiftlik evine götürdüler. Oradaki adam aslında veterinermiş. Başka seçenek yok ne yapacaksın ? İşte en son Shane ile Carl’ı vuran adam Otis hastahaneye gidip araç gereç toplamaya gittiler ama dönemeden bölüm bitti olamaz ya 1 hafta daha bekleyeceğiz. Aşağıda 2.bölümden birkaç kare paylaştım. 2.Bölümü indirmek isteyenler buradan indirebilirler.

Carl tedavi edilirken

Rick Grimes (Andrew Lincoln) ve Hershel Greene (Scott Wilson)

Paylaş

Furkan Özden

Blog dünyası ile 2009 yılında tanıştım. Bloğumda haftada en az bir yazı yayımlıyorum. Yazdığım yazıları beğendiyseniz beni Twitter'dan (@frknzdn) takip edebilirsiniz. Daha fazlası için hakkımda sayfasını ziyaret edin.

1 Cevap

  1. Ali Enes dedi ki:

    Sende benim kafadansın yazdıklarının hepsine katılıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...