The Walking Dead ve Stephen King buluşması gerçekleşecek mi?

The Walking Dead’in idari yapımcılarından Gale Ann Hurd, yaptığı açıklamada Stephen King’in yakın gelecekte dizinin bir bölümün senaryosu üzerinde çalışmasının muhtemel gözükmediğini ortaya koydu.

Hatırlanacağı üzere Mart ayında Chicago’da gerçekleştirilen C2E2 panelinde usta yazar Stephen King’in dizinin bir bölümünde senaristlik yapma ihtimalinin gündeme geldiği, King ile bu konuda bir anlaşma sağlanırsa oğlu Joe Hill ile birlikte bu konuda bir takım olarak çalışacağı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

TV Overmind’a konuşan Hurd ”Bildiğiniz üzere Stephen fazlasıyla meşgul bir adam, oğlu Joe Hill de aynı şekilde. The Walking Dead’in bir bölümünün senaryosuyla uğraşmak için yazarlar odasında oldukça fazla vakit geçirmek ve yoğun bir katılım gerekiyor. Senaryoyu kaleme almak beraberinde bir çok sorumluluk ve fedakarlık gerektiriyor. Bu yüzden boş zamanı fazla olmayan insanlar için oldukça zor bir iş gibi gözüküyor” ifadelerini kullandı.

Gerilim ve korku türünde verdiği eserlerle kendisine büyük bir hayran kitlesi yaratan ünlü yazarın ekipte olmamasına rağmen Hurd, The Walking Dead’in her bir bölümünün insanların aklından çıkmayacağını ve etkileyici olacağını iddia etti.

”Sezon ortası arasına girmeden önce yayınlanacak 2.sezonun 7. bölümü ‘Pretty Much Dead Already’ sizi fazlasıyla şaşırtacak” diyen yapımcı insanların bu bölümü uzun bir süre hatırlayacaklarını iddia etti. Bu arada yedinci bölümün ardından dizinin sezon ortası arasına araya gireceğini ve Şubat ayında yeni bölümüyle ekranlara tekrar döneceğini hatırlatalım.

Rate this post

Paylaş

1 Cevap

  1. Atakan Uzunalli dedi ki:

    walking dead çok iyi bir dizi. Severek izliyorum. Ne olacak acaba sonu çok garip bitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

%d blogcu bunu beğendi: